Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti ilyen esetben mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ilyen esetben mit szoktatok gondolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy az ilyen dolgok személytől függőek, de kíváncsi lennék, hogy mégis ki-mit gondol ebben az esetben. Szóval, ha egy átlagos, vagy átlagtól picit rosszabb kinézetű lány mindig megnéz titeket(szemezni próbál veletek), akkor ti hogy reagáltok rá? Visszanézel, de csak amíg lecsekkolod és utána nem.

Vagy rá sem nézel, illetve visszanézel és, ha találkoztok, akkor mindig "szemeztek". Ebben az esetben mit szoktatok gondolni? vagy egyáltalán eszetekbe jut valami is a lányról? Kort írjatok és légyszíves értelmes válaszokat!

Előre is köszönöm!


2012. jún. 18. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor kicsit megijedek.16/F
2012. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbálok nem rá nézni, nehogy azt higgye hogy tetszik nekem.
2012. jún. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 WhiteLabel ***** válasza:
59%
én ilyenkor szemezek vele, ha véletlen odajön akkor meg elhajtom, mert én már csak ilyen kis g*ci vagyok.
2012. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez nem is rossz ötlet utolsó, én is kipróbálom
2012. jún. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
van egy képed? utána megmondom én mit gondolok akkor ha meglátlak
2012. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Antiszociális tekintettel jelzem, hogy "Ne bámulj már, mert mindjárt felrúglak".


26/F

2012. jún. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Stojkovic ***** válasza:

Attól, hogy átlagos vagy "majdnem átlagos", még lehet, hogy szimpatikus. Ilyenkor én is megnézem, esetleg még rá is mosolygok kicsit, hátha erősödik az önbizalma. ;)

Ha viszont ellenszenves(nek látszik), akkor nem fogom nézegetni, akárhogy is néz ki.

Szóval nekem nem az számít, hogy átlagos-e vagy jobb/rosszabb, hanem hogy szimpatikus vagy nem.

Komolyabb gondolatokat nem lehet leszűrni ezekből (szerintem).

F/24

2012. jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!