Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg csaltam a parom, es meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg csaltam a parom, es meg bantam mondjam el neki?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
r.bi....
2012. júl. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha megbántad és többet nem fordul elő, akkor lehet, hogy nem kéne ezzel megmérgezni a kapcsolatot, bár ha megértő a párod és szeret akkor 2 pofon után esetleg a te lelkiismereted is megkönnyebbülne...de lehet , hogy ha elmondod soha többé nem fog bízni benned és nem lesz már olyan a kapcsolat mint régen.Botlások előfordulnak.De ne ismételd meg.
2012. júl. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ha megbántad és többet nem fordul elő, akkor lehet, hogy nem kéne ezzel megmérgezni"


Szóval szerinted a megcsalás az még önmagában nem mérgezte meg a kapcsolatukat és ha hazugságban élnek az nincs megmérgezve.

Gratulálok az elmélethez sok eszed van...



Szerintem meg mondd el neki és,ha így már nem kellesz neki akkor így jártál.Ennyivel legalább tiszteld már meg,ha már szeret valaki.

2012. júl. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én magamból indultam ki, ha engem megcsalna egyszer a párom de megbánná és csak egy botlás lenne, akkor én arról nem akarnék tudni, mert feleslegesen okozna fájdalmat.Persze nem mindenki így gondolja, te valószínűleg még sosem voltál ilyen helyzetben, de mindegy... ez is egy vélemény, meg a tiéd is. Valószínűleg te vagy a tökéletesség megtestesítője, és fogalmad sincs arról, hogy milyen érzés botlani egyet és utána megbánni... néha jobb nem tudni olyan dolgokról, ami fölösleges fájdalmat okozna. (3-asnak)
2012. júl. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
ne
2012. júl. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A megcsalás nem egy botlás hanem a legszemetebb dolog.Ha valaki képes megcsalni a másikat akkor nem szereti igazán.Ha neked bejön az ilyen nyomi kapcsolat akkor élvezzed.
2012. júl. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Botlás ok nélkül késni a melóból. A megcsalás az az árulás kategória. Arra pedig mint tudjuk sosem volt bocsánat.

35 ffi

2012. júl. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó persze.. ha hetekig tervezgetted,irogattál valaki másnak, közben leszartad a párod és kitervelted az egészet, az szemétség igen. De ha egy buliban kicsit becsipve 1szer előfordult mondjuk 1 csók valaki mással, az sztem nem a világvége.Persze szégyelld magad stb. de nembiztos h el kéne mondani.Helyzettől függ
2012. júl. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én sosem hittem ebben a "becsípve egy buliban véletlenül csak egy csók" dumában...az is ugyanolyan gerinctelen dolog.

Ha már nem érdekel a partnered akkor zárd le a kapcsolatot és utána menj másmerre...

Ja persze ehhez kellene az a bizonyos gerinc...

Felnőtt ember tud annyira kontrollálni, hogy nem megy bele ilyenbe, hiába van mondjuk kísértés.

23N

2012. júl. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem a megcsalás dolgokat.

De ha már megtetted, akkor az a legkevesebb, hogy elmondod neki.

2012. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!