Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dagi pasi, dagi nő és kicsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dagi pasi, dagi nő és kicsi pénisz. Milyen póz?

Figyelt kérdés
Én 34, férjem 42. Pénisz izgalmi állapotban 7-8 cm. (Nem tehet róla, gyerekkori betegség miatt.) Viszont egyre kevésbé élvezzük, igy egyre ritkább. Ok. Fogyjunk le. De az nem megy egyik napról a másikra. Tanácsok?
2009. júl. 11. 00:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Lovagló póz?
2009. júl. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Fogyjatok le. Ez a legcélravezetőbb. Nem megy egyik napról a másikra, ahogy mondtad, de hosszú távon kifizetődik.
2009. júl. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nemcsak a szex miatt, hanem az egészségetek miatt is muszájlenne fogyni. Meg fog lepődni a párod, mert fogyás után még a nemiszervét is nagyobbnak látja majd. Addig is próbáljatok meg minél többet orálisan együtt lenni, ha Neked nem kényelmetlen, akkor a lovagló póz is jó. Vagy próbáljátok meg a hagyományos pózt úgy, hogy párnával megemeled a csípődet és a lábaidat a vállára teszed. Kitartást és sok sikert a fogyókúrához.
2009. júl. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ha lefogynátok, akkor nagyobb lenne a pénisze.

Én is inkább a lovagló pózt javaslom.

2009. júl. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány kilók vagytok? Nagyon extrém a túlsúlyotok? Mert ha nem az, szerintem itt nem a súlyotokkal van baj, hanem inkább az előnytelen pozitúrákkal és a kicsi pénisszel.
2009. júl. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a méret bármilyen pózhoz kicsi és gondolom nem is érzed rendesen magadban. Jelentős súlytöbblettel nem fértek egymáshoz kellőképpen. Egy túlsúlyos embernek a lovagló póz is megerőltető. Nem lesz nagyobb természetesen a méret fogyás után, de jobban egymáshoz tudtok simulni és mélyebbre tud hatolni.
2009. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is duci vagyok, és egyik póz sem megerőltető nekem. Mindent tudok kivitelezni. Igaz, a lábam nem tudom átvetni a nyakamon, de azon kívül minden megy.

Nem hiszem, hogy a súlyfölösleg akadályozná a lovagló pózt. Nekem például az a kedvencem és semmi gond nincs.

2009. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Változás azóta?
2010. ápr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!