Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi megkérdezi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi megkérdezi, hogy 15 cm jó-e pénisz méretnek, akkor lehet hátsó szándéka, vagy csak ennyire bízik bennem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel jóba vagyunk, sokat beszélünk, és megbízunk 1másban. Nem tudom mit érez irántam, csak barát-e, vagy többet is szeretne, de nem meri bevallani. Szóba került kettőnk között egy itt olvasott kérdés, miszerint egy pénisz elég nagy-e. Aztán ő megkérdezte, hogy a 15 cm az jó-e.

Csak én kombinálom túl, vagy a sok jel közül ez tényleg nem kifejezetten barátinak mondható? Vagy csak poénnak szánta? Mert annak is lehetett venni, bár egy :$ fejet is írt utánna.

Vélemények?


2009. aug. 24. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Hmm, hát könnyen lehet, hogy van valami kis hátsó szándék. Végülis srácról van szó, szóval ezen felesleges meglepődni. Nekem amúgy, van egy lány akiben annyra megbízok, hogy simán megmerném kérdezni tőle, hogy szerinte jó-e a méretem.:)) Volt már, hogy hajnalig dumáltunk a férfi női szexualitásról. És nincs köztünk semmi...csak barátok vagyunk.
2009. aug. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, csak ez a srác kifejezetten visszahúzódó. Hiába bízik meg bennem, mások előtt pl az is zavarja, ha vállon veregetem. És nem tudom, hogy ez is amiatt van, hogy szeretne vmit, csak fél, vagy nem tudom.

Csak ez eléggé érthető volt, bár utána próbálta elhülyéskedni. Ja, és gondolom rá lehetett jönni, hogy én szeretném, ha szeretne vmit.

2009. aug. 24. 01:20
 3/6 anonim ***** válasza:

A hátsó szándékban mindenképpen pozitív, hogy ha elbass*a, akkor kezdheti elölről!


Amúgy hány évesek vagytok?

2009. aug. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint egyértelmű hogy bejössz neki.tereld erre a témát és úgyis választ kapsz a kérdésedre
2009. aug. 24. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jahh, én is azt mondom, hogy idővel kicsit belédzúgott, egy barátba ha lány és józermészetű akkor könnyen bele lehet, mert a másik egyénisége fogja meg igazán az embert, szerintem hívd el valahova aztán beszéld meg vele hogy te hogyan érzel. Hátha valami komolyabb is összejöhet.
2009. aug. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
is-is
2009. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!