Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogyha ''hozzá'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogyha ''hozzá'' beszélek mosolyog és lesüti a szemét?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Büdös a szád, csak nem meri mondani.
2012. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 AvernusTriad ***** válasza:
100%
"ő" zavarban van.
2012. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
zavarba van én is ilyen vagyok alapjáraton minden csajjal :D
2012. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
a farkadal beszelsz?
2012. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Zavarban van. Én is jártam így egy lánnyal, pár hónapja barátilag találkoztunk, meghívtam egy kávéra, és végre személyesen is elbeszélgettünk. Végig zavarban volt, mintha picit pirult is volna, sokszor mosolygott, játszott a kávéscsészével, lesütötte a szemét stb. Olyan édes volt, és annyira gyönyörűűűűűű... Legszívesebben már ott elmondtam volna neki, hogy többet érzek iránta a barátságnál, de tutira "megijesztettem" volna, és még nagyobb zavarban lett volna. :) Ja és hát ő persze nincs hozzászokva ahhoz, hogy fiúkkal van kettesben, szóval ő ezért viselkedett így, elég gátlásos típus. De amit a kérdésben írtál, az egyértelműen a zavar jele, és szerintem kedvel téged az illető, máskülönben valószínűleg nem mosolyogna.
2012. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!