Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van kisebbségi komplexus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kisebbségi komplexusom és miért tartom magamat kevesebbrw mint a jòképű férfiakat?

Figyelt kérdés
Mindig belemivodott hogy a bunko de eszeveszetten jolkinezo pasi barataim arattam a nok koreben en meg mindig csak az elutasitast kaptam. Azota sincs sikerem a noknel, nekik meg azota is arato szezonjuk van. Torodjek bele hogy ronda vagyok? Az arcon hogyan lehet valtoztatni ha gyerul a hajam? Fiuk van kozuletek valaki aki szinten kisebbsegi komplexusban szenved? Mi az oka?
2012. júl. 8. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Helló! Én is így vagyok ezzel, üdv a klubban!


Én alacsony, vékony vagyok, szóval engem az alkatom készít ki inkább, mindenki olyan magas és erős, izmos hozzám képest a fiú ismerőseim közt, még a fiatalabb ismerőseim is nagyobbak és testesebbek, totál úgy érzem egy lánynak sem kellenék emaitt, így már kezdeményezni sem merek kb. 4 hónapja élőben.

2012. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
azok sem szépek csak nyálas b.uzik mert divatmajmok
2012. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kit érdekel mik? akkor is sikeresek
2012. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, üdv a klubban. Lassan Dunát lehet velünk rekeszteni.


Óó, hát nekem van egy pár... Péniszméretttől kezdve a külsőmig, sok minden. Legtöbbre alapos okom is van.


Mondanám a süked dumát, hogy fogadd el magad, stb, de tudom hogy szart se segít. Szóval, csak kitartás.

2012. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Itt mindig minden lany azt mondja hogy fogadd el magad es legy magabiztos, akkor bomlani fognak utanad a csajok.A masik duma a lanyok reszerol, hogy ne sirankozz majd csak talalsz valakit. Hat nem tudom nekem ez ongolnak tunik. Tobb mint 80 elutasitas utan en nem tudom elfogadni magamat es happy hangulatban elore nezni.
2012. júl. 8. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!