Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kell ezen akadni? Vagy tényleg én képzelem be, mert kisebbségi komplexusom van. Már régóta. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
tegnap kávéztunk a barátommal, és úgy vettem észre, h egy pillanatra odanézett egy lányra. persze, ennyi idő alatt még csak meg se kivánhatja, szóval lenyugodtam.. de aztán annyira belelovaltam magam az egészbe, h már szinte be is képzeltem h megnézte.. pedig a csak gebe volt, tudjátok, se melle, se feneke.. mondtam is neki h ez nekem mennyire megterhelő, h mindig elforditom inkább a fejem, h ne is lássam, ha megnéz vkit.. mire mondta, h dehát ő nem néz másokat, ne izguljak emiatt.. csak beképzelem, és belelovalom magam.. aztan en is megnéztem a lányt, és ha belegondolok, igy oldalról nem is láthattam h a barátom mit néz.. és igy utólag már fogalmam sincs, h h volt.. és persze, sirtam, h jajj mi van ha nem vagyok neki elég jó, ő pedig nem tud mivel megnyugtatni, mondta h nem is olyan tipus. ha nézelődik is erre-arra, nem bámészkodik olyan szinten.. aztán meg elmentünk hozzá, ittunk bort, és nekiindultunk a dolognak, csak hazajöttek a szülei. aztan elmentunk hozzánk. de azon gondolkodtam, h mi van, ha a csajra izgult fel és rajtam vezeti le.. ami teljességgel lehetetlen, mert nem ugy ismerem, és nem is ennyire szexualis beallitottsagu. aztan nalam is megprobaltuk a dolgot, de "technikai" okok miatt nem jött össze, és eléggé le volt törve. ez megtörtént reggel is. végülis szexeltunk, de aztan mondta h tulagyalta a dolgot, és már arra is gondolt, h mi van, ha én arra gondolok, h ő a lányokra gondolt, és aztan velem már nem ment a dolog.. de mondta h előre leszögezi h nem igy van.. áááh..
2011. aug. 16. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

az élet sokkal egyszerűbb ennél.

Bízva bízzál, ha benne nem is magadba mindenképp. Sokkal kevésbé lesz az élet ennyire komplikált.


Mellesleg, én a helyedben nem attól félnék, hogy megbámul más csajokat és esetleg tetszik is neki, de attól sokkal inkább tartanék, hogy ez az egész cécúra rámegy majd a szexuális életetekre és így a kapcsolatotokra is.


21/L

2011. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Íííí, ezt szerintem te paráztad túl...és amennyire én látom, tényleg kisebbségi komplexusod van, mielőbb elfogadod magad, annál jobb lesz és akkor nem fog tönkremenni a kapcsolatotok se.
2011. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Ok, akkor egy alapvető szabáj a férfiakról: igen, megnézzük a nőket. Nem azért, mert nem szeretjük a barátnőnket, hanem, mert vizuális típusok vagyunk, a látvány megigéz. Ezen akkor sem fogsz változtatni, ha a fejed tetejére állsz, maximum azt fogod elérni, hogy a párod egy rigolyás hülye p1csának fog tartani. Mi a francért fáj a nőknek, ha ránézünk másik csajra is (persze, nem a nyálcsorgatós, vágyakozó nézésről beszélek, hanem csak a szimpla terepszemléről)?

A válasz: igen, te képzeled be, és, ha egyéb ilyen jellegű dolgokon is ugyanennyire pörögsz majd, akkor tökéletes úton jársz a kapcsolatod tönkretétele felé.

2011. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A férfiak nem szeretik azokat a nőket,akik mindig olyanok akarnak lenni mint mások és sosincsenek megelégedve magukkal...Ettől elszáll a vidámság is,az elégedettség...

Szóval jobb lesz,ha megszereted magad és próbálsz megbízni a párodban.Ez egy kapcsolat alapköve.

2011. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
persze, azon én se akadok ki, ha rájuknéz.. én is ránézek másokra.. de a nyálcsorgatás az már más.. nyilván, ilyen nem is volt, csak már annyira tulreagaltam a dolgot, h gondolatban a pasim már el is hagyott és régen másokkal van..
2011. aug. 16. 15:07
 6/14 A kérdező kommentje:
de más az ha csorgatja a nyálát.. pedig olyan nem is szokott a pasim.. a nőknek meg ez azért gond, mert igy is egy nagy sz.rnak érzem magam, nem h még igy.. ezt a "gondot" nyilván én képzeltem be, de akkor is..
2011. aug. 16. 15:10
 7/14 napietus ***** válasza:
ezen csak a hisztis p*csák akadnak ki. azokat értelmes pasik dobni szokták. gondolkozz el megéri-e vagy inkább szedsz magadra némi öntudat-morzsát.
2011. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
napiteus, te hany eves vagy? mindenkit ugy le tudsz osztani h az nem igaz.. mintha csak neked lenne igazad.
2011. aug. 16. 15:57
 9/14 napietus ***** válasza:
29. azért írtam le, hogy tudd, mert inkább tőlem olvasd ezt, mint a barátodtól halljad, vagy a barátod egy haverjától halld szakítás után vissza.
2011. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
engem teljes mértékben megért a barátom, és tudja h ez miért van, mert az exem eléggé szemét volt velem.. ő megértő, nem jutna eszébe csunyákat mondani rólam..
2011. aug. 16. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!