Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, akik első szeretkezésk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akik első szeretkezéskor véreztek, a többinél is volt vérzés?

Figyelt kérdés
16L köszi
2012. júl. 8. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az elsőnél sem véreztem,előtte tampont (minit) használtam lehet,h ettől,nem tudom de én nem véreztem.Jah hozzátenném,h nem maszturbáltam első szex előtt ha vki arra gondolna,h tuti azért nem.Amúgy ez mndenkinél máshogy van,attól függ kinek milyen a szűzhártyája,van akinek fáj és vérzik meg olyan is akinek semmi vérzés sincs aktus során. 20/L
2012. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még a második alkalomnál is véreztem,meg elég kellemetlen volt.
2012. júl. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is véreztem az első alkalmakkor. Olyan is volt, hogy már nem fájt, de még mindig jött egy pici vér és a párom is olyan lett.
2012. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, többet nem volt. De ügyeltem arra, hogy teljesen helyreálljon minden mielőtt másodszor is lefekszünk, szóval az legalább 2 héttel később volt, már nem emlékszem pontosan.
2012. júl. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát nekem nem fájt, csak vérzett. én is használtam előtte tampont, meg én maszturbáltam is. mondjuk tudom hogy egyén függő, de tök kellemetlen látni hogy ott a vérfolt a takarón... :D
2012. júl. 9. 12:21
 6/6 nellnell válasza:
Nekem csak a 3. alkalomnál volt vérzés, furamód.:D
2013. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!