Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk van itt közületek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk van itt közületek olyan, aki már kezdi a nőket leírn a sok elutasitas miatt?

Figyelt kérdés
Mondjatok el a torteneteket, hogy mi az oka.ennek aki igy erez mint en. Sajnos en nem csak a vali eletben hanem a gyks lanyokban is csalodtam. Itt minden lany azt mondja hogy nem minden a kulso, az atlagos pasijat jobbak kedvelik a helyesebbeknel, csak fogadd el onmagad es legy magabiztos mert attol leszel jo pasi stb. Aztan meg ide felrak egy atlagos kulseju es rendesnek tuno pasi magarol egy kepet, aki absz. nem csunya, majd jonnek a lanyon mint a vercsek hogy fuuuuuujjjjj, meg neeeeeeemmmmmm. Aztan masnap meg feltesz egy rajos cicafiu egy kepet es minden lany nyaladzik itt, hogy nem rossz, irhatsz nekem stb. Akkor miert hazudnak az itteni lanyok hogy nem annyira fontos, meg a magabiztossag, kisugarzas igy meg ugy duma? De ez csak egy pelda volt a sok kozul. A valo eletben sokkal rosszabb dolgok ertek. Ti hogy vagytok ezzel pasik?
2012. júl. 8. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:

most /pill én is azon mérgelődök hogy az ilyen "páwák" meg ilyesmik miért híresebbek, mint egy normális fiú. elég csúnyácska is, de minden lány ott írja hogy ahhhww *.* meg hogy milyen szexi meg ilyesmi. én(nem egózásból) intelligensebb vagyok(jegyeim is jobbak ;P .. sokkal) meg szerintem jobban is nézek ki(bár ebben nem vagyok biztos lányok szerint jól nézek-e ki, de szerintem egy szexi állat vagyok xD.

röviden a lényeg: mindig is lesz igazságtalanság, de van egy rakás lány akinek nem a "híres" emberek jönnek be, hanem az olyanok, mint TE, vagy ÉN. csak felfogás kérdése

14/F

2012. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én egyszer már majdnem leírtam, de akkor bukkant fel az életemben a párom, azóta le is írtam az összes többit :)
2012. júl. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Énmár leírtam őket!

(majdnem) minden lánynak ezek a h.lye b.zi páwák jönnek be!

ezért nekem esélyem sincs 1 (jó) csajnál sem!

pedíg: sokak szerint elég jól nézek ki (szerintem is xd), én vagyok a suliban a leghíresebb (most komolyan, az 1000 valamennyi diákból nincs olyan aki nem ismer), de ezt lesz@rják a csajok mert nem vagyok páwa!

15/F

2012. júl. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. júl. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!