Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ha barátzónába kerülsz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CMD kérdése:

Lehet ha barátzónába kerülsz, az a természetes szelekció?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a barátzónába kerülők génjei nem arra hivatottak, hogy továbbadják őket. Mivel manapság eléggé lecsökkent annak aránya, hogy a kevésbé életképes egyedek elpusztuljanak (persze azét van csecsemőhalandóság), ennek az az eredménye, hogy ezek az emberek inkább elutasításokat kapnak, mivel nem rendelkeznek megfelelő génekkel.

2012. jún. 5. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%
Adolf te vagy az?
2012. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%
Gyorsan állj le a szerről.
2012. jún. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

9 gag kocka... :D

egyébként ez hülyeség, azért kerülünk oda, mert viselkedésünk alapján a csaj oda sorol minket

ha egy másik lányhoz teljes magabiztossággal, jó szöveggel, mint egy macsó mész oda, és lenyűgözöd, nem leszel friendzoneolva, az biztos

2012. jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát de most gondoljatok bele. Szerintetek kiért vannak jobban oda a nők?


1. [link]


2. [link]


Tegyük fel, hogy mindketten egyébként teljesen egyformák a külsőt leszámítva.

2012. jún. 5. 18:48
 5/15 anonim ***** válasza:

a 2-ik képen szereplőnek üzenném,hogy keressen fel egy bőrgyógyászt!Mert megnyitottam és elhánytam magam...

Ducin is lehet valaki ápolt és helyes..de nem ilyen ragyákkal...pfffúújjj

2012. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ne keressük mindíg a végleteket. tudod attól, hogy valaki nem néz ki jól, csak egy átlagos srác, még lehet nem egy szellemi/erkölcsi/érzelmi toprongy. akiből még egyszer apa lehet, meg nem szökik el minden hónapban 2 qrvával az asszony meg a srácai mellett.
2012. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%

Na ezt figyuzd kérdező!


Én vagyok alapvetően egy érzelmes, kedves, tipikus jó fiú. A lányoknak ez nem kell.


Eljátszom a kemény, határozott, magabiztos, bunkó, nagydumást és máris kellek nekik.


Ennyi a titok. Online már bevált! Teszteltem.

2012. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Online? Akkor ha már 9gag:


[link]

2012. jún. 5. 19:08
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

mi lenne ha elhúznál innen a szibériai sztyeppékre kötekedni? a suttyóságnak azt a szintjét mutattad meg, amire nem voltam kiváncsi, meg szerintem senki sem.

tudod mi a szelekció? ha a magad fajta öntelt, idióta f*szokat agyonverik egy baltával.

2012. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok. Nálam a barátzónába olyan fiú kerül, aki miatt valamiért nem jönnék össze. Pl. barátnőm exe, egy suliba járunk(ez azért mert kínos ha szakítás a vége), nem jön be a srác, van barátnője, úgy érzem, hogy nem jövök be neki stb.

Az előző válaszolónak: a romantikus, kedves, érzelmes fiúk azok akikkel a legjobban összejönnék, de csak ha kimutatják valamivel, hogy bejövök nekik. Mert én nem kezdeményezek. Nem kell macsónak lenni de legalább annyit mondjon, hogy szép vagyok vagy valami. :D

2012. jún. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!