Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha egy nő nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nő nagyon szimpatikus nektek, akkor minden megtesztek, hogy meghódítsátok, vagy az első elutasítás után feladjátok?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, aki csak egy éjszakára kell, hanem arra, ha valaki igazán szimpatikus, és többet is el tudnátok képzelni vele.
2012. jún. 15. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez férfinként változó. Aki kevésbé magabiztos, azt letörheti az elutasítás és inkább nem szalad bele még egy pofonba. Aki állhatatosabb, az tovább próbálkozik. Nem lehet általánosítani.
2012. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1: Ez igaz, de 1-1 válaszadó biztos meg tudja mondani, hogy ő inkább melyik típus. :)
2012. jún. 15. 16:43
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Öszintén? Ha eggyszer ell lett valaki utsitva minek törje magát ujra? Hogy fel jelentsék zaklatásért? Meg mondjuk aki nem érti az elsö NEM-et az meg is érdemli hogy szorakozzanak vele!
2012. jún. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Én eldöntöttem, h nem fogok szórakozni, ha elsőre nem mond igent akkor bye-bye.

Meguntam, h ha megyek utána akkor én vagyok a s.eggfej, mert nem igaz, h nem bírom megérteni meg fel fog jelenteni,ha meg nem megyek akkor meg nem is akartam semmi komolyat, mert hamar feladtam.

Vannak értelmes nők, mint a mostani barátnőm, megmondta, h vonzó férfinak tart, szívesén ismerkedne velem.

2 éve vagyunk együtt.

2012. jún. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ. Példának okáért ha vörös akkor sok mindent megteszek. Ha ráadásul még a hűtője is tele van akkor a csillagokat is lehozom neki az égről.

De kérdem én, hol van ilyen nő?

2012. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utóbbi.
2012. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Én SEMMIT sem teszek meg, a lány hódítson meg engem, ha én is tetszem neki. Rendkívül büszke személyiség vagyok.
2012. jún. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kösz, azért van büszkeségem.
2012. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minek törjem magam egy olyan nőért, aki ha véletlenül viszonozza is a szimpátiámat, teszi az agyát?
2012. jún. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha elutasít egy vacak kép alapján, jól megmondom neki a magamét. Mi az hogy nem vagy az esetem? Mi az hogy nekem a másfajta fiúk jönnek be? Mi az hogy sz@rból nem lehet várat építeni? Mi??? Gusztustalan ocsmány dolog. Jól mondta a fentebb lévő egyik válaszoló, ha megtetszek egy nőnek az hódítson meg engem. Nem vagyok csúnya, értelmes normális srác vagyok, de már elnézést annyi buta beképzelt öntelt felszínes liba van hogy a falnak megyek. Ezek megérdemelnének néhány kemény pofont, aztán észhez térnének, vegyék már észre magukat!
2012. jún. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!