Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes-e belevágni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes-e belevágni egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Röviden:van egy lány aki nagyon szerelmes belém,én nem voltam de viszont kezdek én is,és tudom hogy boldog lennék vele.

A gond ott van,hogy mindketten most végeztünk a gimiben,viszont más egyetemekre megyünk,320 km lenne közöttünk a távolság.

Szerintem nem lenne jó ötlet ez a kapcsolat,mert lehet hogy másfél hónapig boldogok lennénk,viszont iszonyatosan ragaszkodnánk utána egymáshoz,és kénytelenek lennénk elválni(a távkapcsolatok nem működnek,legalábbis ilyen távolságban nem),ami miatt mindketten lehangoltak lennénk.

Az pedig nem lenne jó ha az első benyomás az lenne rólunk hogy depisek vagyunk,sokkal nehezebben tudnánk beilleszkedni,stb.;szóval szerintem nem érdemes,de azért kíváncsi vagyok mások véleményére is.



2012. júl. 9. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáljatok a jelenre koncentrálni és ne legyetek párkapcsolatban. Így az együtt töltött idő miatt egyikőtöknek se kell felelősséget vállalni és nem kell távkapcsolatban élni. Beszélgessetek, találkozzatok sokat, csókolózzatok, élvezzétek ki a nap minden percét és utána lesz ami lesz. Fölösleges aggódni a jövő miatt. Az időt megállítani nem lehet, aminek jönnie kell az jönni is fog.
2012. júl. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem bele se kezdjetek mert abból ahogy írsz (hogy az a legnagyobb problémád hogy rossz benyomást fogsz kelteni másokban) kiderül h te nem szereted ezt a lányt és bele se gondolsz abba h ha ő tényleg szeret akkor mekkora fájdalmat okoznál neki ezzel a pár boldog hónappal.amúgy szerintem sincs sok értelme a távkapcsnak, bár én tudtam csinálni és nem a távolság miatt lett vége, de ha igazán érdekelne a lány akkor nem gondolkoznál hanem belevágnál.inkább hagyd ha ő tényleg szeret téged,ne húzd el előtte a mézesmadzagot hogy aztán meg kidobd
2012. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hajh,pont hogy nem kizárólag az a szempont hogy velem mi lesz,hanem hogy vele is,ezért sem vágok ebbe bele,egy csepp fájdalmat sem akarok neki okozni...

Ezen a "nem szereted igazán" hozzászóláson gondolkozz el,ha lány vagy megértem,de egy kapcsolatba nem lehet csak úgy belevágni,a megfilmesített "summer love"-ok nem léteznek,plusz ha ki akarod szolgálni a lányt akkor nem tekint rád férfiként és elhagy(tapasztalat).

De azóta elgondolkoztam ezen,bölcsebb lesz ha nem kezdek bele semmibe.

2012. júl. 9. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!