Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy szakítás után beleszerettetek abba aki vigasztalt és támaszt nyújtott neked? Kort és nemet írjatok, köszönöm.

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kapa nyújtott támaszt nehéz időkben, de nem szerettem bele.


Pali bácsi 76/f

2010. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
aha
2010. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem,de nem is fog
2010. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Velem igen. Szakított velem a barátom és aki vigasztalt vele is szakított a bnője. Vigasztaltuk egymást kezdtem bele szeretni. Aztán 1 nap írta h kibékültek az exével. Azóta én is kibékültem a barátommal. Érdekes azóta egyáltalán nem is beszélünk.(azzal akivel vigasztaltuk egymást) 18/L Veled is megtörtént ez?
2010. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyen nagyon nagyon ritkán történik... Miért is? Mert aki vígasztal, ahhoz tudat alatt kötjük a sok rosszat. Pláne a nők, nem hinném, hogy arról, akibe belesírták-zokogták összes bánatukat, róla a vidámság és a boldogság fog eszükbe jutni... Szóval ez elég képtelenség.

Ráadásul a nők nem buknak a kedves, megértő, talpnyaló, lelkizős, az-ő-vállán-kisírós férfiakra.

Ha ilyen történik, akkor legfeljebb vele vigasztalódik, de ez nem hosszútávú és még kevésbé boldog.

2010. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlacktigerXXX ***** válasza:
Beleszerettél a hiénába? :D
2010. júl. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Velem is megtörtént már,utólag azt mondom,hogy sajnos...a legjobb barátom volt,mindent megbeszéltünk.Barátom szakitott velem,neki pedig nem volt kapcsolata...lelki társak voltunk.Belém szeretett,én pedig belé.Később a barátommal megbeszéltük a dolgot,a legjobb barátommal pedig évekig nem beszéltünk...most is csak köszönő viszony van köztünk.
2010. júl. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!