Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki kiirogatja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki kiirogatja, hogy milyen nagyok a mellei. Valaki árulja el, hogy a fiúk mit szeretnek az ágyban, vagy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mi az ideális méret egy 19/Lánynak?
2012. júl. 9. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem irogatja ki mindenki...es a fiuk a puncit szeretik az agyban ,es a parkapcsoladban meg a kenyelmet:P
2012. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az az ideális méret, ami neked van. NINCS ideális méret!!!

NEM minden csaj melle nagy, és NEM minden pasi a nagymellű csajokat szereti.

Lassan vége a kánikulának, jöhetnek a normális kérdések...

2012. júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én a nagy cicit szeretem egy lányon.

25F

2012. júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én birom a kicsiket :-)

A 399dd mellekben semmi szép nincs XD

2012. júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen már én is remélem lassan vége ennek az utálatos időnek. Fuj more. Tiszta hülyeség már így itt ökörködni. Az, meg, hogy csecseid nagyok-e, kicsik tökmindegy, ahogy az előttem szóló úriember is kifejtette mán.
2012. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
csak kiváncs voltam,hogy ki mit szeret:)
2012. júl. 9. 15:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha mar parkapcsolatrol van szo, en azt szeretem (szeretnem), ha kiegeszitjuk egymast, egy hullamhosszon vagyunk, jol erezzuk magunkat egymas tarsasagaban, elfogad engem a hibaimmal egyutt, intellektualis partnerei is tudunk lenni egymasnak, meg tudunk beszelni mindent es a szexben is oromet tudunk szerezni egymasnak.


A mellmeret pedig nem feltetele annak, hogy vonzonak talalok-e egy lanyt, vagy sem.


26/F

2012. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Láttam már A-s mellet olyan formásat hogy leesett az állam, de szerintem a forma az ami elsődleges. A méret az másodlagos! Nekem egy erős B-s vagy C-s kellene, ami pulcsin keresztül is jól látszik, de ne legyen nagyobb egy gália dinnyénél, és formára se legyen olyan golyós. :D


Linkelhetnél képet a tiedről arc nélkül. :)


Amúgy meg a kicsike mell is izgató és szép is, tehát emiatt nem kell aggódni. De természetesen van egy optimum sáv ahol minden eshetőség jó és szép!


Kb hasonló ez a dolog mint a férfiak farokmérete!


29F

2012. júl. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem elvárás a nagy csöcs, viszont az igazi, emberi mellek az elvárás, szóval szilikon az ki van zárva, ne ess pánikba,ha nincs nagy dudád,de ne akard kompenzálni gumilabdákkal, mert visszatetsző.
2012. júl. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tegnap 11:35


Ez a szilikonellenesség csak egy fóbia!

A csaj finom bőrét veszed a szádba és azt is érinted, csak kicsit kiemelték neked!

Ha természetes a műtét után akkor az szinte egyenértékű!!!

29F

2012. júl. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!