Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Hogy utasítsam visza...nagyon szerelmes belém..csak barátok vagyunk,én másba vok szerelmes...de el követtem egy nagy hibát mondtam neki belé estem..de csak fellángolás volt...!!! Mit csinaljak???? Hogy ne bántsam meg?? Minden nap beszélünk..

2012. júl. 9. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a barátod, akkor légy őszinte! A barátság erre kötelez!
2012. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Légy vele őszinte és mond meg neki az igazat,barátok vagytok,te is elvárnád tőle hogy őszinte legyen veled.
2012. júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

NEM VAGYTOK BARÁTOK!


Ha az egyik fél többet akar akkor már nem barátság.

2012. júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,de ha kérdi miért mondtam neki hogy belé estem?????:( ;)
2012. júl. 9. 15:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt mondod, hogy azért, mert akkor úgy érezted, de rájöttél, hogy nem volt az igazi, és most valaki más tetszik neked. Légy vele őszinte, úgy ő is könnyebben tovább tud majd lépni. És egy darabig ne erőltesd vele a barátkozást.
2012. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csak mond meg neki hogy "figyelj spancim maradjunk barátok a múltkor csak kicsusszant a számon egy kis butaság, igen szeretlek de sajnos a barátnál nem több" éés ennyi :) fő hogy csak az igazat mond :)
2012. júl. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!