Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KUTYA vagy HAPSI?

Figyelt kérdés
Ha egy nő nagyon szereti a kutyáját, de a pasi, akit szintén szeret nem fér meg több okból sem az állattal egy lakásban, akkor a nő kit válasszon végül? Egy szavas válasz is elég. (egy reggeli kérdés kiegészítéseként)

2012. júl. 9. 16:05
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

A kutyának több joga van és nyilván jobban is kötődik a nőhöz! Szerintem egy állat szeretetét és ragaszkodását elárulni valaki kedvéért nagyon ocsmány dolog!!!


Egy kutya jobban szereti a gazdáját saját magánál is, ez bizonyított tény!

29F

2012. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
na bizonyítsd már be nekem légyszives
2012. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:

Millió százalék, hogy a kutyád, míg él, hűséges lesz hozzád, az életét adná érted, bármelyik pillanatban, annyira szeret, ez a kutyaszív!

De egy férfi bármennyire is fogod, a kezét, mind megcsal, mindegyik a nőket bámulja, lehet akármilyen szép, és csinos a mellette lévő nő, akkor is, mert mindegyik mindennap változatosságra vágyik, mindennap más nőt akar az ágyába vinni, és ha van alkalom, akkor tuti, hogy egyik férfi sem hagyja ki.

És ha megteszi egyszer, mi akadálya van, hogy akárhányszor meg tegye?

De a kutya, az hűséges.

Lehet kicsi, nagyfajta, kölyök, vagy idősebb, szép, kevésbé szép, mindegy.

MINDEGYIK SZERET.

FELTÉTEL NÉLKÜL IMÁD.

Na, éppen ez az, ami egyik férfiról sem mondható el.

Ha nem tudja elfogadni a kutyádat, akkor nem szeret, és nem tisztel Téged sem, hidd el!

Én, kinyitnám előtte az ajtót: a kutya marad, te mehetsz!

Csak vigyázz, mert szerintem elpocsékolod rá, a fiatal éveidet, és nem érdemli meg,, később, nehogy megbánd! Nem éri meg, hidd el!!

2012. júl. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
07.42-es vagyok: még annyit, hogy lenne szíved odaadni valakinek, a kutyát, vagy netán beadni egy kutyamenhelyre, ahol egy idő után elaltatják, ha senki nem fogadja magához, mert nincs az ellátására elég pénz? Kidobni egy szerető állatot, azért mert a pasi nem tisztel Téged? Én el nem tudnám képzelni, hogy az én kutyámnak ne én adjak enni, ne én gondozzam,,,stb,,, megszakadna érte a szívem, ha valami lenne vele, és én nem lennék ott, hogy segítsek neki, bármiáron, mert ő olyan nekem, mint ha a gyerekem lenne, ott van velem ha örülök, ha sírok, ha szomorú vagyok, nincs olyan, hogy ne ülne, vagy feküdne mellém, ha a közelében vagyok, az udvaron, vagy ő jön be a házba. ÉS EZT A LELKI PLUSZT, EGYIK HAPSI SEM TUDJA MEGADNI, MAJD JUSSON ESZEDBE, MIKOR RÁJÖSSZ, HOGY MINDEGYIK FÉFRI, MEGCSAL.
2012. júl. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

"MAJD JUSSON ESZEDBE, MIKOR RÁJÖSSZ, HOGY MINDEGYIK FÉFRI, MEGCSAL."


Na ez marhára nem egészséges hozzáállás. Mindegyik férfi megcsal? Hát képzeld én nem. De azért én is kevesebbet érek még egy kutyánál is igaz? Téged az se zavar hogy soha nem is is mertél, csak az általánosítás... Ez téged jellemez, nem engem!

2012. júl. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Azokkal az emberekkel van a baj akik ezt a kifejezést használják "csak egy kutya".
2012. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

tegnap 21:16


Mondjuk lehet hogy téged nem szeretne annyira! :D :P

2012. júl. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
sziasztok en nekem a kutyammal sokkal jobb a szex mint egy pasival en kutyaparti vagyok
2013. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!