Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány képes annyi áhítattal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány képes annyi áhítattal csodálni egy férfi külsejét, mint egy hapsi egy nőét?

Figyelt kérdés
Próbálgattam meditálni majd eljutottam egy bizonyos szintre, ahol a környezetemben lévő dolgokat olyan csodálattal voltam képes észlelni mint ahogyan korábban csak egy csajt voltam képes nézni. Aztán az esett le, hogy lehetséges, hogy a természet szépségei vannak beleöntve a női testbe, csak eddig túl vak voltam, hogy ezt feltudjam fedezni a világban? Ebből kiindulva gondoltam, hogy ha nekem mint hapsinak egy nőben van meg ez a szépség akkor egy nőnek egy hapsi látványa is nyújthat ilyesfajta benyomást?
2012. jún. 22. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze miért ne?
2012. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
IGEN. Így csupa nagy betűvel :)
2012. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bár ez nagyon bölcsész dolog, érdekes gondolat. Szerintem áhitat nincs egy nőben, túl sok minden más foglalkoztatja.
2012. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak, hogy kikérjem a véleményeket.
2012. jún. 22. 22:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen! De ettől függetlenül sokkal több férfi van, akiket elsősorban a külső hoz lázba.
2012. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen ,de az ügy reménytelen.:-(
2012. jún. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen. egyszer láttam egy szórakozóhelyen egy nagyon szép férfit, olyan volt, mintha mindenki, aki körülötte áll vagy mozog, csak azért létezne ott, hogy kiemelje az ő szépségét. nem éreztem iránta vonzalmat, de egész este a közelében voltam, csak hogy áhítattal nézhessem ahogy ül, áll, vagy épp jár, ahogy néz, ahogy mozgatja a fejét, mindent.
2012. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!