Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem néznek meg a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néznek meg a férfiak? Igaz, nem vagyok már friss hús,30-as nő vagyok, felszedtem magamra 10 kilót az utóbbi években, de nem nézek ki olyan rosszul, csinosan is öltözöm, mégse néz meg a kutya se.

Figyelt kérdés

Nem tudom ezt minek tudjam be, talán ennyire látszik már rajtam a kor, vagy a pár pluszkilónak? Férfiak, ti megnézitek még a 30-as nőket?


Remélem felnőtt férfiak is vannak itt, nemcsak kamaszfiúk, mert az ő válaszaik érdekelnének elsősorban.

Persze azért tinifiúk is válaszolhatnak. :)


2012. jún. 3. 19:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Mert nem vagy szép.
2012. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igaz, nem vagyok egy szépségkirálynő, de régebben megnéztek.
2012. jún. 3. 19:49
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Régebben szép voltál.
2012. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Egy fotográfiát linkelhetnél... Könnyebb lenne a válasz :)

Mellesleg én a jó nőt mindig megnézem, korra való tekintet nélkül. :)

2012. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ennyi. Az 30-on felüliek nyilván megnéznének.
2012. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ők se igen nézegetnek.
2012. jún. 3. 19:54
 7/19 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Miért szeretnéd, ha nézegetnének?
2012. jún. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem írtál túl sok mindent magadról.

H nézel ki? Úgy értem, szép-e az arcod, milyen az alkatod, ok h felszedtél 10 kilót, de azonkívül... Aztán milyen a hajad színe, milyen ruhákat hordasz, sminkeled-e magad, látszik-e az arcodon h elmúltál 30.

2012. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én 33 vagyok és még mindig megbámulnak sőt fütyülnek utánam meg rám dudálnak pedig van 3 gyerekem is:)

De szerencsés vagyok mert 54 kiló vagyok feszes a bőröm na nem mint 20évesen ,derékig érő hajam van szőke melírrel és szép az arcom :)Nem vagyok szerelmes magamba csak ezt mondják azt idézem:)

2012. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én megnézem a csinos 30asokat, csak az a baj, hogy ők nem néznek vissza.Inkább összejönnék egy érett 30as csinos nővel mint egy 6-8 évvel fiatalabb csajjal.A gond ott van, hogy úgy ahogy téged észre se vesznek, úgyanugy ti sem veszitek észre a 30as pasikat,vagy túl nyuszik vagytok még 30 évesen is, hogy megnézzetek egy pasit úgy hogy az is észrevegye.Nem arról van szó, hogy friss hús vagy vagy nem, még egy 45 éves nő is lehet szexi, nőies csinos egy sokkal fiatalabbnak is...


30f

2012. jún. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!