Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez miért van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért van? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Sportosan elegáns a stílusom,azaz néha nagyon elegánsan öltözöm fel (Ing,hosszú nyaklánc,szoknya,belőtt haj stb.) de azért nem szoktam kirakni a ''kincset ami igazából ilyenkor még nincsen'' :D,de néha csak farmer bebújós melegitő felső,és összefogott hajhoz van kedvem és akkor úgy megyek suliba.Nem szenvedek feltűnési viszketegségben,de azt figyeltem meg,hogyha az utóbbi képpen vagyok felöltözve (sportosabban) akkor körbeugrálnak a fiúk.(Viccelődnek velem,köztük a kiszemeltem is megkérdi,hogy vagyok stb,egyébként hozzám se szólna)Lehet,hogy csak mint havert de azért ez már egy kicsit zavarba ejtő és ezt nem is igazán értem.

Valaki eltudná nekem magyarázni ezt a jelenséget? :D


2012. júl. 9. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán mert egy iskolában nem az elegancia az elvárt a fiatalok közt. Az inkább távolságtartást sugall.
2012. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha laza vagy, akkor megközelíthető, és melegséget sugárzó. Ha elegáns, akkor meg rideg. Talán?
2012. júl. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Gondolom nem azok a fiúk ugrálnak körbe, akik szmokingban járnak suliba. A magam nevében beszélve leginkább azokkal a lányokkal szeretek ismerkedni, akiknek hozzám hasonló a stílusuk. Szerintem nem csak én vagyok ezzel így. Ha többet öltözködsz úgy, mint most, akkor valószínűleg többet tudsz majd beszélgetni a kiszemelteddel is.
2012. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 AvernusTriad ***** válasza:

Személy szerint jobban szeretem, ha a nő nem jól akar kinézni (enm igénytelen azért), hanem jól akarja érezni magát a ruháában. Ez sokszor azt jelenti, hogy farmer és pulcsi. jobban érzi magát, ez látszik rajta és szebb lesz. (És télnyeg megközelíthetőbbnek látszik, anélkül, hogy ribis lenne.)


Persze ez csak egy vélemény.

2012. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!