Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket zavar ha a barátnőtök 30 cm-el alacsonyabb nálatok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 21:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Koyokahn, vigyázz ne mondd el hogy alacsonyabb vagy mert egy debil rád is irogatni fog állandóan :D
2012. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Találkoztam már egy kb 150 centis csajjal aki huszon x centivel kisebb volt nálam , hát én nem tudtam eltekinteni a miniatűr kis termetétől főleg ,hogy mivel én sem vagyok túl magas hát nem igazán szoktam meg ,hogy kb a könyökömig ér valaki. Szóval a 30 centi kicsit már irreális lenne de azt hiszem ,hogy zavarna. Bár... belegondolva... mondjuk ha olyan személyisége van és jól is néz ki meg normálisan is öltözködik és jól kezeli a helyzetet (ergó előny kovácsol belőle) akkor szerintem bejönne.

És nem is zavarna már. De ha egy kis visszahúzódó csöndes "átlagos csaj" akkor szerintem nem lenne esélye.

2012. júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 ASOT ***** válasza:
szóval a srác akit ismersz 30 cm-el magasabb nálad?
2012. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Elég alacsony lenne hozzám képest, de hát, ha szeretem akkor szeretem :)

Eddigire kordom: Én 184 cm, a lány: 156 cm :D

2012. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nekem volt már kb. 25 centivel alacsonyabb barátnőm, bírom a pici csajokat. Mondjuk van hátránya is a dolognak.
2012. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

ASOT: Igen, sajnos és elég furán is nézünk ki egymás mellett... Bármint majd kitekeredik a nyakam, ha a szemébe nézek...


Hátrányok? Mint például?

2012. júl. 9. 21:44
 17/24 ASOT ***** válasza:

nade milyen arányban? 170-200, 160 - 190?


tény hogy nem kevés, de attól függ szereted e, és ő szeret e...de addig ugysem leszek nyugodt míg a barátaitok el nem fogadják ezt...


talán a sétánál van inkább gond vagy esetleg táncnál nemigaz?

2012. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Barátom 25 centivel magasabb nálam :D Én szeretem így, olyan jó érzés megölelni :) Ő néha csak annyit mond, hogy fura hogy milyen "kicsi" vagyok (170 cm) :D Meg persze mindig cseszeget viccből, hogy milyen tökmag vagyok, de veszek fel magassarkút, és voilá, máris csökkent a különbség :D

19/L

2012. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Hát kérdező... nyilván te is tapasztaltad már ezeket, vagy nem? Ha egy férfi ráfekszik egy 30 centivel kisebb nőre, alig tudja megcsókolni, mert a nő feje valahol a szegycsontjánál van. Vagy ha a nő lovagol rajta, csak akrobatikus mutatvánnyal tudja a szájába venni a nő mellét, mert az egy méterre van. Ilyesmik. Persze lehet egy 180-210 centis párosításnál ezek nem jelentkeznek, de egy 150-180-nál igen.
2012. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
5%
Nagyon gáz! K*rva sok a 30 centi már! 10 centi különbség az ideális. Ekkor még jól mutattok együtt és az ágyban is stimmel minden méret. Amúgy meg mint a bazári majmok, és az ágyban sincs semmi a helyén. Broáf!
2012. júl. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!