Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire zavar titeket, ha a kiszemelt fiú alacsonyabb nálatok?

Figyelt kérdés
Írjatok véleményt! Fiúk is írhatnak, hogy mit gondolnak erről, milyen tapasztalataik vannak, csak írják meg, hogy fiúk!
2011. jan. 25. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Nálam kizáró ok. Eleve nem vagyok valami magas (155 cm), ha a fiú mg nálam is alacsonyabb lenne, az már törpék gyülekezete lenne :D

De gondolom, ha magas lennék, akkor kevésbé zavarna.

2011. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
A barátom kb velem egymagas max 1-2 centivel alacsonyabb tőlem. Eleinte eléggé zavart, hogy mit gondolhatnak mások...De már több mint egy éve járunk és már abszolút nem zavar, már buliba magassarkút is felveszek, pedig úgy tényleg sokkal alacsonyabb tőlem. Nem érdekel már az emberek véleménye, minket nem zavar. Nagyon boldogok vagyunk együtt...szerintem egyáltalán nem számít a magasság.
2011. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mivel én is elég alacsony vagyok kb 153cm ezért én nem tudnék úgy együtt lenni valakivel hogy a srác egy magas velem vagy még alacsonyabb..az olyan vicces ha úgy nézném magunkat mint egy kívülálló :)
2011. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én 163 centi vagyok, és engem zavarna, ha a fiú ennél is alacsonyabb lenne. Egyébként is a magas férfiakat szeretem, ha jól be tudok bújni az álla vagy a hóna alá. :D Persze ez csak egy szempont. :-)
2011. jan. 25. 16:30
 5/10 anonim válasza:
1-2 fej különbség még szerintem normális. Meg persze több is, ha szeretitek egymás.
2011. jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem eléggé zavar. 170 cm vagyok + szeretek msgassarkút hordani, szóval :)
2011. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ki sem szemelek nálam alacsonyabbat, kizáró ok.
2011. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13 éves vagyok és 1.70, eléggé zavar, habár eddig még csak egy barátom volt. és magasabb volt nálam:D.. jobban érzem magam egy magasabb fiú mellett:-??
2011. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Reggel, felálló hajjal érem el a 160 cm-t, így egy nálam is alacsonyabb srác már tényleg extrém alacsonynak számít a férfiak közt. Persze az alacsony férfiak azt gondolják, az alacsony nőknél kell keresgélniük, pedig nekem a 180-180 körüliek jönnek be, akiknél lábujjhegyen kell állnom, ha meg akarom csókolni őket.
2011. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tremoros ***** válasza:
hát én 180 körül vagyok van barátnőm és alacsonyabb is nálam...de ha magasabb lenne 180-nál akkor irritálna
2011. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!