Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar, ha alacsonyabb a párotok tőletek?

Figyelt kérdés
Nem ilyen 1-2 centire gondolok, hanem 5-6-7-.. ? :)
2009. nov. 21. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Engem igen sorry :s
2009. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem zavar egyáltalán, én szeretem az alacsony pasikat. Inkább az zavarna ha sokkal magasabb nálam.

25/L

2009. nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
igen, úgy nem érezném magam elég nőiesnek.
2009. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mindenképpen! az én párom kb olyan magas mint én de néha igy is érzem h nem vagyok nőies sem törékeny...nem jó dolog
2009. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De miért akarod azt érezni hogy törékeny vagy? És akkor azok a pasik akik a magas nőkre buknak csak hiú ábrándod kergethetnek max? (mint én :|)
2009. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ez nem mindenki.vannak olyanok akik az alacsonyabb pasikat szeretik. de igen,én is úgy vagyok ezzel mint az előzök.ha magasabb,úgy érzem biztonságban magam mellette
2009. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem a jelenlegi párom kb. akkora mint én, és nagyon zavar, nem bírom megszokni, sőt örülök neki, ha nem megyünk sehova, inkább otthon vagyunk vagy ha el is megyünk akkor rögtön le kell ülnöm. Nem érzem magam nőnek mellette, görnyedve megyek, a magas sarkúról nem is beszélek, amit imádok, ha azt húzok fel kész katasztrófa...Nem bírom megszokni, eddig minden pasim magasabb volt nálam. Szerintem ezen nem fogok túllépni és nem is lesz hosszútávú a kapcsolat. Egyébként 3 hónapja vagyunk együtt és próbálom megszokni őt
2009. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Engem is zavarna.. A párom annyival magasabb pont, hogy ha magassarkút veszek fel, akkor is még magasabb nálam. Nekem ez így pont jó, mert nagyon nyújtózkodnom sem kell, ha akarok valamit, meg azért magasabb is nálam.

Nekem nagyon nem tetszik, ha a férfi alacsonyabb.

2009. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Engem régebben zavart.De ha a lány akivel összejössz szeret téged akkor nem a magasságod fogja nézni hanem azt hogy milyen jofej vagy.Amugy az sem árt ha jo a humorérzéked mert azt a csajok nagyon birják.
2009. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat! kedvesek vagytok, de lány vagyok :)
2009. nov. 21. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!