Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok ha egy ilyen srác jönne az osztályotokba?

Figyelt kérdés

Szóval mit szólnátok ha teszem azt szeptembertől az iskolátokba vagy az osztályotokba járna egy olyan fiú aki kb: jó testű ,izmos , sötét bőr ( nem cigány) , nagyon jóképű , tetkója van (ami nem gagyi) , jól is öltözködne és még okos is?

-nem magamat írtam le mielőtt itt megvádolnátok - :D



2012. júl. 9. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
van ilyen gyerek a sulimban.. ÉS??
2012. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem járok suliba :/
2012. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
k*basznám a csukott ablakon mert egy szihopata állat vagyok és imádom a kétségbeesett emberek sikolyát halgatni egy hűvös őszi napon :D
2012. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem tetszenek se a gagyi, se a jó tetkók...:D
2012. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
cigány vagy takarodj visszaafrikába, itt nem versz át senkit
2012. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ehh, most megyek középsuliba és pont igy néz ki az osztálytársam:DD kivéve a tetkóó:) de amugy nagyon helyes.:)
2012. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kit érdekel? Újabb egoista kis gyökér.. Inkább a barátommal foglalkozok. :D

18L

2012. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

23:01


Újabb egoista kis gyökér....:)

Érdekes elképzeléseid vannak és gyorsan alkotsz képet emberekről, akivel soha nem beszéltél még egy szót sem!


Mit szóljanak, mit vársz? Semmit, ezek mind jó dolgok, amik lehet növelik a potenciális esélyeit, de ez attól is függ, hogy ki fogja-e aknázni a lehetőségeit! Kisugárzás, életszemlélet....., de én nem mondok tanácsot, mert sz.r vagyok a nőknél! :)

2012. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
max a tetkóját megnézném, amúgy kit érdekel? úgyis az dönt, hogy jófej-e. ennyitől nem lesz nedves a bugyim... 18L
2012. júl. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

22:53,


Te ökör, Indiából valóak nem Afrikából, nem niggerek hanem cigányok...

2012. júl. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!