Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ennyire fáj, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ennyire fáj, hogy egy lány sem mondja azt, hogy szereti vagy bújik hozzá, szóval, hogy egy totál esélytelen srác, ahogy én is a neki tetsző lányoknál?

Figyelt kérdés
Úgy érzem belehalok a fájdalomba, már több hónapja szenvedek, de sosem múlik el ez a kín, mert nincs lány, aki kitöltené az ürességet, a hiányt az életemben. Nem mutatom napközben senkinek sem, hogy mennyire boldgotalan vagyok, de esténként van, hogy sírok és érzelmesebb számokat hallgatok. Igyekszem erős lenni, de vannak napok, amikor rámtör ez a sírhatnék, depis hangulat és este kiadom magamból. Bár jól néznék, bár ne lennék ilyen reménytelen érzelmes, szerelmes típus!

2012. júl. 8. 22:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Sírni sosem sírnék ilyen "pitiáner" dolgok miatt, de bizony van olyan, hogy hiányzik, hogy valakit megölelhessek.
2012. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 AvernusTriad ***** válasza:

Szemét üzemmód aktivál:


Ahelyett, hogy itt (is?) nyafognál, szedd össze magad, menj élni! Van odakint lány, aki mondaná, de nem találod mega széked alatt!

2012. júl. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, Te nagyon ki lehetsz. Már baszogatni sincs kedvem. Fejezd már ezt be. Miért gondolod azt, hogy csak nővel lehet teljes az életed?
2012. júl. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Hát így vagyok vele, szar ügy, de szerintem nincs vége a világnak ettől.
2012. júl. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

ma 22:47


Mert folyton csak erre vágyom, hogy legyen egy engem szeretni tudó, ragaszkodó, odabújós barátnőm. Semmi más nem hiányzik az életemből ennyire.

2012. júl. 8. 22:51
 6/24 A kérdező kommentje:
Amúgy már megszoktam, hogy senki sem ért meg, hiszen az emberek többsége előtt ott van naponta a lehetőség egy újabb kapcsolatra, nekem viszont túl nagy kincs az, amit mások bármikor megkaphatnak.
2012. júl. 8. 22:52
 7/24 anonim ***** válasza:

Ha kimozdulni lusta vagy, akkor ott az internet! Ismerkedj ott!

Hány éves vagy?

2012. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Egész egyszerűen amit írsz, az nem igaz. Tehát aki nem fonnyad az önsajnálat levében, annak minden nap ott a kapcsolatra a lehetősége? Nem így van. Csak megtanultak együtt élni ezzel. Változtass. Egy-két új ruha, új hobbik, jobb kedved lesz.
2012. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nekem is elegem van ebből a helyzetből már :/

Egyik se hallgat meg vagy ossza meg velem a dolgait, pedig én örülök neki amikor aggódnak értem v támogathatom.. de nincs, pedig sokkal próbálkoztam és mind kudarc lett..

2012. júl. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Fejezd vagy fejezzétek már be ezeket a kérdéseket,mindegyik ugyanaz csak más megfogalmazásban.
2012. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!