Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetet, h reagálnál le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetet, h reagálnál le?

Figyelt kérdés

Tegnap elmentünk bográcsolni tópartra, aztán észrevettem, h az egyik ismerősömmel szemezett a barátnőm több alkalommal is.

Akkor nem szóltam, mert nem akartam magam leégetni azzal, h "jelenetet rendezek".

Te h viselkednél?


2012. júl. 10. 09:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%
Sehogy na éps ha tetszik neki a barátnőd akkor az miért baj amig a barátnőd veled van és nem vele addig hadd nézzék csak meg
2012. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Az nem érdekl, h mások megnézik, mert hát na.

De ő ne szemezgessen már más palikkal, főleg akkor ne ha ott vagyok.

Ennyire tartson már valamire.

2012. júl. 10. 09:24
 3/22 anonim ***** válasza:
Ok elsö, de gondolom a csaja visszaszemezett, am nem tudom, ha nem tiszta akkor még elsőre én se hőbörögnék feleslegesen..
2012. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
én már szóltam volna neki....vagy beszélnék vele!
2012. júl. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hű.. kezdem érteni. Szóval srác vagy és a barátnőd másokkal szemezik. Hát én dobnám rögtön, vagy beszélnék vele. Vagy te is szemezz másokkal. :)
2012. júl. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Tény h kicsit félreérthető.....
2012. júl. 10. 09:36
 7/22 anonim ***** válasza:
Verd agyon.
2012. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Francot örülnék az ilyen helyzetnek! Nézi egy dolog, de ne szemezgessen mással! Elég gáz így a csaj, én már kezdeném felmérni a terepet másik csaj után.
2012. júl. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Ria6 ***** válasza:
Ez szerintem azt jelenti hogy a barátnőd nem tisztel, márpedig szerintem ez egy kapcsolatban elengedhetetlen, más fiúval a barátom jelenlétében flörtölni/szemezni? Ez gáz nagyon Ha szeret még ha egyedül van sem tesz ilyet,arról már nem is beszélek hogy van egy mondás miszerint "házi nyúlra nem lövünk" tehát föleg ne az egyik ismerősöddel kezdjen, ez undorító, szerintem beszélj vele mert ha ezt hagyod a következő lépés a megcsalás lesz, mond el neki hogy te férfiként igenis megköveteled a tiszteletet csak ugy ahogy ezt te meg is adod neki.
2012. júl. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Most komolyan azért akarsz balhézni, mert a barátnőd néz?


Ha a pasim ilyen miatt kezdene hisztizni, úgy kivágnám, mint macskát sz@rni. Nehogy már egy pasi mondja meg, hogy hová nézhetek meg hová nem... Mégis mit képzelsz? a tulajdonod az a lány?


24/N

2012. júl. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!