Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belémesett egy 19 éves srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belémesett egy 19 éves srác és az a bibi, hogy én 28 leszek. Hogy kéne kezelnem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja összebarátkoztam egy 20 éves sráccal és néhány napja elmondta nekem, hogy szerelmes belém és velem akar lenni. Hirtelen köpni-nyelni nem tudtam, mert az érzékeltem, hogy udvarolgat, de azt gondoltam, hogy csak simán kanos a kissrác. Ezt akkor úgy próbáltam helyén kezelni, hogy direkt nem biztattam, nem flörtöltem..stb. teljesen baráti alapon álltam hozzá. A probléma ott kezdődött, mikor szerelmet vallott, azóta össze vagyok zavarodva, mert azt hiszem, ő sem teljesen közömbös nekem. Nem tudom, mit csináljak, én nem látok ebben a kölyökben perspektívát, de ugyanakkor vonzódom hozzá sajnos, ám semmi esetre nem akarom kikészíteni érzelmileg, sem lebegtetni. Arra gondoltam, hogy egy laza-összebújós kapcsolatszerűséget fenn lehetne tartani, de attól félek, az meg neki lenne szar, mert ha még jobban belémhullik, nagyon fog szenvedni, amikor én elküldöm majd. Ki mit tenne? A korkülönbséggel kapcsolatban pedig az merül fel bennem, hogy etikus-e, hogy egy nő, aki közelebb van a 30-hoz mint a 20-hoz összeálljon egy 20 éves fiúval? Annyira gáznak érzem magam...
2012. máj. 5. 12:49
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A srác egész pontosan nyáron lesz 20.
2012. máj. 5. 12:50
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
ha ennyi idősen nem tudod kezelni ezt a dolgot az a gáz.. :S Nem az h egy 20 éves srácnak bejön egy idősebb nő..
2012. máj. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok és másfél hónapja van egy 32 éves csajom! Ha nem tudsz parancsolni az érzéseidnek akkor nincs mit tenni. Szexeltek párat az el hagyjátok egymást. Te döntsd el! Készülj fel arra fogsz kapni a családtól negatív jelzőket söt a haveroktól is!
2012. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azt hozzá kell tenni, hogy nagyon fiatalnak nézek ki, a srác azt hitte először, vele egykorú vagyok. Babaarcom van, vékony vagyok, ami sokszor jól jön, máskor elég kínos.
2012. máj. 5. 12:57
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

küldesz egy képet magadrol privibe?

kíváncsi vagyok a babaarcra.

nem élek vissza vele.

face profil is jó.

2012. máj. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
NEM.
2012. máj. 5. 13:03
 7/18 A kérdező kommentje:
Tanácsért, véleményért fordultam ide, élve az anonimitás lehetőségével, nem fogom kiadni magam semmilyen formában, ne haragudj.
2012. máj. 5. 13:05
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem gyertek össze nem mást csak szeretőők lesztek!
2012. máj. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Tóth Bulcsú ***** válasza:

Hát, én konzervatív ember vagyok, ezért számomra nagy ez a korkülönbség. Ennek ellenére rengeteg ismerősöm van, akik hasonló korkülönbségek dacára is házasságot kötöttek, vagy párkapcsolatba léptek egymással és jól elvannak a mai napig.

Gondold át magadban, hogy a srác inkább impulzív, vagy érzéki. Mert előző esetben lehet csak ilyen rövidtávú kapcsolatot akar veled, szex, összebújás stb., míg utóbbi esetben lehet tényleg beléd szeretett, de ha te nem vagy belé szerelmes, akkor szerintem ne jöjjetek össze. Beszéld meg vele, hogy ő hosszútávon akarja-e, vagy csak rövidtávút, esetleg alkalmit, mert lehet, csak szexuális vonzalom van köztetek. Ami nem baj, de akkor csak egyéjszakás kalandba érdemes bonyolódni.

2012. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mond el neki amit gondolsz: nem hiszed, hogy családot tudnátok alapítani a korkülönbség miatt, ezért csak rövid kapcsolatban gondolkozhatnátok. Neki mi lenne a kevésbé rossz: hogy bele sem kezdetek vagy hogy egyszer vége lesz?
2012. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!