Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor a párotokkal alszotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a párotokkal alszotok, nem féltek, hogy alvás közben pukizni fogtok, és a barátotok/barátnőtök meghallja?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 19:33
 1/6 -=Koldus=- ***** válasza:
100%

Ha mind a ketten alszunk akkor hogyan hallaná meg ha fingok egy nagyot?

Egyébként teljesen mind1 meghallaná-e vagy sem, mivel mi egymás előtt is fingunk, szóval ez nem lenne olyan eget rengető probléma.

2012. jún. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gond, hogy hallja, hanem az ha érzi:))
2012. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 WhiteLabel ***** válasza:
100%
én fingok ha ébren van akkor is.
2012. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Engem sem érdekel, sőt a fejére is húzom a takarót, persze csak ha ébren van :) Őt viszont még soha a büdös életben nem hallottam fingani, kezdem azt hinni, hogy nem is tud.
2012. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

sajnos így sikerült előtte, ő is félálomban, meg én is, kicsúszott egy közepesen hangos, és meghallotta:D ez volt az első és az utolsó hogy pukiztam előtte, de azóta is szivat vele:D:D:D ő viszont már nem fél előttem, bátran ereget:D

19L

2012. jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%

Én nem mernék, szerencsére nem kellett még sosem, de biztos, hogy elsüllyednék szégyenemben. Oké, hogy csak 2 hónapja járunk, de ... akkor sem.

19/L

2012. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!