Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondolnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondolnátok ha a barátnőtök katona lenne?

Figyelt kérdés

Jövőre végzek a gimivel,és úgy gondoltam,hogy elmegyek a honvédséghez mivel a nagypapám őrnagy volt,és valahogy engem is ez vonz a legjobban.Fiúk ti hogy állnátok hozzá ha a barátőtök a honvédségnél dolgozna? Gondolom féltenétek,de pl ismerkedésnél mennyire vennétek figyelembe?


17/L


2012. júl. 9. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem ismerkednék katonalánnyal párkapcsolati célokból.
2012. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem félteném, inkább félnék tőle. Szomszédban katonacsaj lakik, alig múlt 30, de értelmileg eléggé beszűkült...
2012. júl. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna,mivel én is katonának készülök.de félteném nagyon
2012. júl. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én sem kezdenék katona csajjal. Nálam ez valahol kizáró ok.

A katonákból kiölik az érzéseket... Más sem hiányzik mint egy érzéketlen nő.

2012. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

az a csaj nem azért hülye mert a honvédségnél szolgál :)

Valami tiszti iskolát akarok elvégezni tehát magas beosztásra törekedék..tehát hogy minél kevesebbet kelljen kint lennem.

2012. júl. 9. 18:58
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem nagyon kéne katona barátnő. Nem hiszem, hogy kezdenék katona lánnyal. (Max akkor ha én is katona lennék)


Mondjuk ez a katona néni azért jó volna itthon.

[link]

2012. júl. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna :)
2012. júl. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
persze féltenélek, de ha szeretnéd csinálni akkor nem zavarna :)
2012. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utálom a katonaságot: a fegyelmet, a kötelezettséget, a parancsuralmat, a felelősséget, mindez nem vonz! Minden reggel beágyazni, rendet tartani, megborotválkozni, úgy kinézni, mint akit gyufás-skatulyából húztak ki, ez nagyon nem az én világom. Örülök, hogy kibújtam a sorkatonai szolgálat alól, ahol egy rakás kannal van összezárva az ember, köztük mindenféle vidéki suttyóval, miközben idegbeteg, alkoholista őrmesterek dirigálnak neki. A másik dolog, hogy a 'haza' szó az égvilágon semmit nem jelent a számomra, márpedig a semmiért nem döglenék meg.
2012. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem,hogy Te dolgoznál-e ott...
2012. júl. 9. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!