Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszik 1 lány és én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik 1 lány és én nem tetszek neki, hogy érjem el, hogy tetszek neki? INTERNETEN

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a sztori nagyon nem teCCik
2012. júl. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm..Helyesírás hol maradt?:D Amúgy miért próbálkozol neten? Élőben nem lenne könnyebb? Talán ott nem TETSZENEK a lányok?:P
2012. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész mondat nem teTSZik!!

TeTSZik érteni?

2012. júl. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát őőő... Azt tudom, mi NEM működne: ha a helyesírásoddal akarnád lenyűgözni.
2012. júl. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hozdd kí magadbol a legttöbet és biszonyícsd be nekí hogy, te ígenis érssz anyit hogy, foglalkozon velled. Igy tallán megísmerhetítek eggymást és jo barátokk vaggy anál is töbek lehetek ha, öszejőn. Amugy meg tanújj meg hejesen irni.
2012. júl. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A helyesíráson majd javítok.Meg itt a környéken nincsenek jó csajok csak idősebek.
2012. júl. 10. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!