Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20éves lány vagyok, eddig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20éves lány vagyok, eddig nem nagyon jártam társaságba. Hol tudnék ismerkedni (nem interneten)?

Figyelt kérdés

Szeretnék új embereket megismerni, leginkább fiúkat, mert jó lenne már együtt lenni valakivel. Az ismerőseim mind azt mondják, mikor találkozunk, hogy nagyon szép lettem az évek során, szóval elvileg a külsőmmel nincs nagy gond. :D De mégsem látom, hogy bárkit érdekelnék így. Egyedül olyan ciki elmenni pl. egy "kocsmába", vagy discóba, főleg úgy, hogy utóbbiban még soha nem is voltam.

A volt barátom folyton azzal hencegett, hogy ő minden hétvégén, mikor elmennek a haverjaival szórakozni, összeszed valakit ilyen alkalmi dologra. Én már azt sem bánnám, ha valakivel így lennénk együtt, hogy csak akkor és ott. De konkrétan milyen "típusú" helyek ezek, ahol akár így lehet ismerkedni? És hol lehet komoly kapcsolat céljából?

Nálam az iskola kizárva, mert ahová én járok 90% a lányok aránya, akik pedig fiúk, azok hát, olyanok is... :D


2012. jún. 3. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért csak a disco és kocsma jut mindenkinek az eszébe? Menj el valamilyen klubba, tenisz, pingpong, tollas, vagy könyv stb.
2012. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen, ellsővel egyetértek...


De nagyon sok mindenhez még ezekhez is pénz kell. Jó vannak ifjúsági irodák egyes városokban, de ezek általában a 10. emeleten vannak, nem igazán alkalmas az ismerkedésre.


Hiányolom az ifjúsági centrumokat, ahol kultúráltan tudnák eltőlteni a fiatalok az idejüket és megismerni egymást.


Ma már a net, a diszko meg ezek vannak.


Nem alaklamasak ismerkedésre főleg nem a diszkók, ahol dübörrög a nagy asszarr...


Nincsenek normális, csendes nyugis szórakozó helyek. De a kultúrált sörözés és még taán egy-egy esti borkostoló is összehozhatja az embereket.


23 éves FFi vagyok, nekem is ez a gondom, mint neked kérdező.

2012. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ahova en jartam ott forditott volt az arany, ott fiuk voltunk 90% :))

hat ha interneten semmi kep sem akarsz (pl face) akkor menj ki valamerre, plaza, park stb...de nincs va1 baratnod akivel ki tudnal menni "vadaszni"?

2012. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

azért jut mindenki eszébe a disco + a kocsma, mert ahogy én látom, az átlagos korombeliek többsége oda jár szórakozni, ott tölti az idejét péntek/szombat esténként.

az internettel az a baj, hogy ezek a párkereső oldalak tele vannak perverzekkel, az átlagos kor pedig inkább a 35, nem a huszonvalamennyi :D egyszer találkoztam onnan egy sráccal, láttam előtte képen is, de annyira visszataszító volt személyesen, h megfogadtam, soha többet.

2012. jún. 3. 18:20
 5/8 Yorxun Yorxun ***** válasza:

Két tanács:


- Ne törődj a volt barátod hencegésével. Lehet, hogy összeszed valakit alkalmi "kapcsolatra", de valószínűleg ezen kapcsolatok egyike sem alkalmas komoly kapcsolatra.


- Ne adj lejjebb az igényeidből. Azt írod: "én már azt sem bánnám, ha valakivel így lennénk együtt" - másnap reggel megbánnád. Hidd el.

2012. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hat benne van a pakliban h nem ugyan ugy nez ki ahogy a kiphotoshoppolt kepeken,en is jartam meg h gyonyoru csajjal kellet volna talakozzak,de mikor meglattam eloben nem tudtam h tudok mindnel hamarabb lepattani :))
2012. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem mondanak rosszat az elsok sot... ott legalabb ertelmesebbeket is talalhatsz igaz tenyleg mindenki a discoba tomorul de talan van meg olyan ertelem aki nem csak vagy egyaltalan nem oda jar :)
2012. jún. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de menj el valami tanfolyamra (Pl: nyelv tanfolyam vagy tánc tanfolyam) olyanra ahova nem csak csajok járnak.
2012. júl. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!