Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan vannak így? Vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vannak így? Vannak pasik akiknek kifejezetten a ribancok, akik tangát, miniszoknyát hordanak jönnek be. De én nem ilyen vagyok. Sokkal inkább azok a csajok jönnek be akik kedvesek, aranyosak okosak. Van még aki így van ezzel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 15:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én. Meg szerintem mindenki. 1-2 menetre a miniszoknyás, hosszú távra a kedves ;)
2012. júl. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hát,aki tangát hord az ribanc?:D Akkor elég sok ribanc van.
2012. júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, a "ribancos" kinézetűek kifejezetten taszítanak. Sajnos néha a kedves, aranyos lányról is kiderül, hogy ribancos tulajdonságokkal rendelkezik.
2012. júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Én ezzel úgy vagyok, hogy aki ilyen "ribancosan" öltözik, az valamelyest az átlag "egóista" csoportba tartoznak. (tangát amúgy se szeretem, miniszoknyát se) de megában ezért még nem rossz egy nő, csak én az ilyenek többségében a "válogatást" meg az "érzelmi játszadozást" látom, így kerülöm őket


Van sok normális nő, akik nem szakatt meg kivágott ruhákba jár, nincs kint a 2 melle, és aranyos is, na az olyanokkal leállok beszélgetni.

2012. júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%

Igen,nekem határozottan azok a nők jönnek be,meg minden normális férfinak.

Csak itt a sok szerencsétlennek úgysincs esélye náluk ezért írják azt,hogy nekik nem is kell.

25F

2012. júl. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

utolsónak nemtudom te mit gondolsz, de engem kifejezetten nem vonz, ha valaki ribancosan öltözködik. Nemmondom hogy nem áll rá a fa*om, de sose jönnék össze egy olyannal.


Alkalmilag lehet jó lenne, de mivel én érzelemből megyek ágyba, így az ilyenek ki vannak lőve. :)


Mellesleg francia sokkal szebb mint a tanga, és vonzóbb :)

2012. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
15:09 nagyon beletrafált:)
2012. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem már több(najó 1)ribanccal össze jöhettem volna nem mondom hogy nem jött be de nem tudnék vele élni.De aztán vannak azok a ronda lányok akik azt hiszik magukról hogy szépek, na azokkal sem jönnék össze.Sajnos olyan szép lány kevés van aki nam ribanc:(
2012. júl. 10. 15:25
 9/21 A kérdező kommentje:
Amúgy a tanga még elmegy
2012. júl. 10. 15:26
 10/21 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
89%
Édes Istenem... De nagy a sötétség. -.- Nem a miniszoknyától lesz ribanc valaki. Van pár rendes, aranyos lány aki vonzó és szeret csinosan öltözködni. Nem kell irigykedni, inkább tegyél meg mindent, hogy te is gyönyörű legyél.
2012. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!