Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan vannak így? Vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vannak így? Vannak pasik akiknek kifejezetten a ribancok, akik tangát, miniszoknyát hordanak jönnek be. De én nem ilyen vagyok. Sokkal inkább azok a csajok jönnek be akik kedvesek, aranyosak okosak. Van még aki így van ezzel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 15:03
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Lehet h igazad van
2012. júl. 10. 15:49
 12/21 anonim ***** válasza:

De tényleg, ezt a gyökérséget... Akit tangát hord meg miniszoknyát az ribanc... értem. Azért nagyon el vagytok tévedve, remélem tudjátok. Mert, hogy nem ezen múlik az biztos.

Attól, hogy egy lány szeret csinosan, igényesen, szexin öltözködni még marhára nem ribanc, sőt lehet sokkal kevésbé az, mint aki a farmeron kívül nem ismer mást. Ezt tapasztalatból mondom, mert sok ilyen lányt ismerek. Nyilván van köztük ribanc is, de tényleg sok összefüggés nincs. De talán meg kellene próbálni megismerni egyet kettőt, és lehet találnál köztük is normálisat...

2012. júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

bocs, utolsó voltam, 27F

és a francia bugyi tényleg szexi, egyszerűen nem ilyen dolgokon múlik

2012. júl. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Utolsó,am tényleg nem attól lesz ribanc valaki hogy mini szoknyát hordanak, meg tangát, a külső nem minden, sokkal jobban számít a belső, ebben tehát igazad van, és én tévedtem
2012. júl. 10. 15:55
 15/21 anonim ***** válasza:

ma 15:49


teljes mértékben igazad van, de szerintem te félreértettél engem. Szeretem a farmeres nőket, ez nem ribancos öltözködés, bár az már kissé más, ha a farmer ki van tépkedve. de ez még nem kizáró ok.


Engem központilag zavar ez a fajta felső viselet:

[link]


(a mellrészre gondoltam)


Mert ha egy ilyennel együtt lennék, nem érezném teljesen magaménak.


Számomra ez a normális:

[link]


Szóval ha valaki nem nyitja ki a melleit, akkor ez szexi. :)

2012. júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

ma 15:58


Hát nézd, szíved ügye, ha zavar. Nyilván van olyan fok, ami engem is zavarna, a kifejezetten k*rvás már sok.

Egy szexi kivágás nem baj, de ha a fél csöcse kint lóg, az nyilván gáz. Az első link egy hálóruha, utcára nyilván túlzás lenne, de értem mire gondolsz.

A 2. link is lehet szexi, ha jó alakja van, szóval nem is ezen múlik, pont erről beszélek.


Azért szerintem a legtöbb pasit nem zavarja, ha diszkréten kihívó a cucc. Akár egy szakadt farmer is lehet jó, attól függ hol ugye. (mondjuk ne a seggénél)


Én amúgy inkább arra gondolok, hogy érződik a különbség a ribancos és nem ribancos között, de nem definiálható ruha típusokban.

A 'diszkréten szexi, igényes' és a 'trampli,kihívó ribancos' között óriási különbség van, pedig lehet, hogy mindkét esetben miniszoknyáról beszélünk. Remélem érthető miről beszélek.

Nem kell mindent kirakni, de ha egy csaj szexi, csinos, igényes és jó alakja van, miért rejtegesse.

2012. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Utolsó:Persze h érthető, igaz!
2012. júl. 10. 17:57
 18/21 anonim ***** válasza:

Ja, és attól még lehet kedves, aranyos, okos. Ha a két dolog együtt párosul, azonnal feleségül kell venni :D


17:55 voltam

2012. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Rendben!:)
2012. júl. 10. 18:02
 20/21 anonim ***** válasza:

Az lehet hálóruha, de a divatos "buliruhák" is ilyenek. És engem ez a fél melles kilógás zavar.


most ha ilyennel összejövök, akkor vagy megváltozik vagy kész szakítok vele. Ezért meg nem érdemes összehalni.

2012. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!