Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen nektek az álompasitok?

Figyelt kérdés
Külsőre és belsőre gondolok.

2012. máj. 21. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Fontos,hogy értelmes legyen..legyen stílusa,valamiért fel tudjak rá nézni.

Külsőre az összkép számít,nincs ideálom.

2012. máj. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Óó, szeretem az ilyen kérdéseket, mert ilyenkor álmodozhatok, h milyen is az a pasi, aki valószínűleg nem létezik. :)))


Először a külsőt írom le, mert az rövidebb: bírom, ha a srác magasabb nálam, szóval legyen magas. :) Testre annyi kikötésem van, h ne hagyja el magát, ne legyen elhízott, pocakos, vagy totálvékony. Egy egészséges, normális férfitest, kissé szálkásan. Arcra nem tudok sok mindent mondani, hiszen annyi féle ember van és annyi különböző tetszett mindig is... Értelemtől csillogjon a szeme, a mosolyától meg olvadjak el. :) Annyi a lényeg a külsőben, hogy vonzódjak hozzá. Ha testileg nem vonz egy pasi, akkor az lehet akármilyen belülről.


Belső: legyen egy normális gondolkodásmódja, hosszútávú tervei (ne csak annyi, h a hétvégén leugrik sörözni a haverjaival, hanem tudja, mit akar az élettől), meg tudjon nevettetni, és legyen okooos, mert arra bukom. :)) És még valami: legyen valami hülyesége. Nagyon vonz, amikor egy pasit nem izgat mások véleménye és képes olyan dolgokat csinálni, amit mások nem mernek, itt olyanokra gondolok, h elkezd fütyülni valami dallamot az utcán, vagy egy szám ritmusát dobolja a térdén (fülében a fülhallgató) a buszon, hangosan nevetve üldöz a téren, vagy megcsikiz a parkban és nem érdekli, ha hülyének néznek minket. Nem egy feltűnési viszketegségben szenvedő alakra gondolok, hanem olyanra, aki meg meri mutatni az igazi arcát.


Na ilyen nekem az "álom-pasi". De annyit azért leírok, hogy eddig nem futottam össze ilyennel, mégis voltam boldog pasikkal, hiába hiányzott belőlük ez, vagy az. :)

2012. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

fúú én bírom ha a pasi kicsit vadabbul néz ki mint az átlag. szóval nálam a tetoválás, piercing elég nagy előny :)

de ne legyen túl nagydarab

belsőre: legyen humora, de tudjon komoly is lenni ha a helyzet úgy kívánja meg. őszinte, tisztességes

2012. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
A 2. válaszoló leírta a legjobbat. :)
2012. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az alap hogy magasabb legyen tőlem,és mondjuk nekem az ideálom:sötétbarna haj,napozzon sokat :D,sötét szem,szép fehér mosoly-ez nálam sokat számít- és legyen izmos nem kell hogy nagyon,rövid haj. Belső: velem kedves legyen,egy kicsit vagány,figyelmes,okos,vicces de komolyan is lehessen vele beszélni. hát nagyjából ennyi :)
2012. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez röhejes. Gyakorlatilag mindegy, csak feleljen meg bizonyos kritériumoknak. Pf...... Ahelyett hogy ismerkednétek és a konkrét srácba akit megismertetek, abba szeretnétek bele. Az ő egyediségébe, az ő lelkébe, még ha nem is ilyen vagy olyan a külseje, fehér a mosolya vagy a f...omtudja........ de gázak vagytok!
2012. nov. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Megmondom őszintén, hogy nekem úgymond nincs zsánerem. Általában azt szoktam mondani, hogyha meglátod és tetszik akkor tetszik, ha meg nem akkor nem. De mindenképpen legyen magasabb tőlem vagy 10cmvel, ami azt jelenti, hogy kb. 178-180cm, mert szeretném magam mellette törékenynek és nőnek érezni, persze azért, ne fujja el a szél, legyen kicsit vastagabb, nem feltétlenül kigyúrt, de ne is legyen elhízva, úgy gondolom, ha tényleg tartós kapcsolat, akkor majd nekem lesz a feladatom, hogy felhízlaljam!:D Belsőleg pedig fontos nekem, hogy őszinte legyen, megbízható, vicces, ne legyen segg hülye, kedves, figyelmes, megvédjen, jó azért ezt nem kell félre érteni, hogy már egyből lépjen, ha valami van de azért érezzem mellette magam biztonságban, asszem most hirtelen ennyi!!:D
2012. nov. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!