Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Én nem tartom magam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Én nem tartom magam egy csúnya lánynak viszont szemüveges vagyok amit én is utálok lehet, hogy ezért nem volt egy fiú barátom sem?! Nem kérek privát üzeneteket. : /

Figyelt kérdés
Barátnál csak sima rendes fiú-lány barátságra gondolok
2012. júl. 10. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebből szerinted meg tudjuk mondani?
2012. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy a szemüveg miatt.
2012. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ez a barátságtól teljesen független.. de ha pasid nemvolt attól már függhet ha nagyon rosszul áll... esetleg válaszs másfajta keretet.. pl wayfarer
2012. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem hinném, hogy a szemüveg hátrány. rengeteg szemüveges barátnőmet viszik mint a cukrot. (:

a fiú-lány barátságok amúgy is ritkák...

legyen önbizalmad, viselj olyan szemüveget amiben jól festesz, amiben jól érzed magad, ami illik hozzád.

2012. júl. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudom de eskü megismernélek.. :)

20/F (ha már nem privi)

2012. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tuti nem az miatt, amúgy meg ha nagyon zavar a szemüveg akkor kontaklencse, én is utáltam nagyon.
2012. júl. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KMJ ***** válasza:
Hát, hogyha ilyen ruszki szódásüveg szemüveged van akkor az nem egy ilyen előny.
2012. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!