Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég volt az első csókom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég volt az első csókom és eléggé bénáztam. Nektek milyen volt az első?

Figyelt kérdés

eléggé ráparáztam a dologra és amikor megcsókolt a srác leblokkoltam. nem azt mondom, hogy nagyon elcsesztem de nem volt a legjobb az biztos.:/

16/L



2012. júl. 11. 02:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hogy lehetett volna az első a legjobb?

A lényeg hogy ezután már csak jobb legyen.

2012. júl. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én 17 voltam mikor elcsattant az első csók.

Nem volt probléma a nyelvérzékemmel de kicsit töketlenkedtem az elején!

2012. júl. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Nem volt igazi csók, csak azért volt jó mert Vele volt. :)
2012. júl. 11. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyálas:)
2012. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen csókolóztam először. Kb 10 másodpercig izgultam, amíg a srác a szemembe nézett és megcsókolt. Onnan már sima ügy volt, nagyon szép emlék. Szerintem csókolóztunk vagy fél órán keresztül :D
2012. júl. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 hellosztok ***** válasza:
az elsö hått olyan 15 14 lehetem êlveztem.nagyon én leutånoztam amitt bnöm csinált a nyelvemel... am a leg elsöné csak nyitva volt a szäm nem tudtam mitt kell mäsodikná már pär pillanat mulva tidtam nagyon is és èlveztem ;)
2012. júl. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem kötözködni akarok, de csókot nem lehet elrontani.


Ha még sose csokoloztál, elég annyi, hogy edd meg a társad ajkait. (nem szó szerint), ez rosszul elsülni nem tud, max a zavarban levőségtől.

2012. júl. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

haha :D

nekem 14-ben volt az első, és az nem is csók volt hanem smár. érdekes hogy egyből ráéreztem :D és csudijó volt :) szóval szerintem egy egyénfüggő.. gyakorolni, gyakorolni :D !

16/l

2012. júl. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

öö mármint smárolás, szóval hosszan :D

utolsó voltam

2012. júl. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Életem első csókja: a lánnyal már egy hónapja jártam, egyszer ültünk valami padon vagy ilyesmi, ő rámnézett és megkérdezte: "Ő izé, lehet hülyén fog hangzani, de nem akarsz lekapni?" Hát én gondoltam "lekapom", sikerült, aztán dobott rá pár nappal XD 14 voltam (25F)
2012. júl. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!