Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIért mindig a "rosszfiúk" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért mindig a "rosszfiúk" a sikeresek?

Figyelt kérdés

Én a tipikus jófiú vagyok, igazából szeretnek a lányok, ezzel sose volt bajom, de rengeteg lehetőséget elszalasztottam tudatosan, mert én nem vágyok ilyen alkalmi dolgokra, se csók se szex, bár előfordult mindkettő, nem sokszor, de inkább kerülöm ezeket, mégis a lányoknak az kell aki kihasználja őket, szemét velük, mi a jó isten f@száért, olyan én is tudnék lenni bármikor, ha akarnék, meg jön ezzel h az előző barátjának az én koromban megvolt v 20 csaj míg nekem 4, hát nem akartam mondani h nekem 1 hónap alatt meglenne 20 csaj ha akarnám (tom egoistának tűnök, de ezek tények, konkrét szexre való felkérést is utasítottam el elég jó csajtól)

azt mondja szeret, kellek neki, férjnek való vagyok, aztán mégis az ilyen nyomorult senkikre hajt akikről lesüt h csak kihasználná, én meg persze h ilyen idiótába szeretek bele :D:S


2012. júl. 11. 15:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
viszont még mindig nem akarok olyan lenni, aki csak kihasználja őket, de emiatt is nekem kell szenvedni...
2012. júl. 11. 15:28
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Már 1001 ilyen kérdés volt.

Kérlek használd az oldal kereső funkcióját(azért van).

Köszönöm megértésedet.

2012. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
azu előző barátja után bezzeg nekem sírt konkrétan a vállamon, hogy hogy átverte,
2012. júl. 11. 15:29
 4/13 anonim ***** válasza:
A "rosszfiúk" rövid távon sikeresek a "jófiúk" hosszú távon!
2012. júl. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 x) ***** válasza:

Na álljunk meg egy percre. Az hogy rosszfiús stílus meg az hogy bunkó paraszt az nem egy és ugyanaz. A rosszfiúk azért olyan sikeresek a lányoknál mert titokzatosak, érdekesek, izgalmasak. És nem attól rosszfiú hogy kihasználja a lányokat.

A bunkó paraszt meg egy másik kategória. Ők azért sikeresek mert magabiztosnak próbálnak tűnni és növeli a lányok egóját ha mindenféle "szép" dolgot mond róluk. Tehát mondjuk egy "milyen szép szemed van, szúrnálak" már félsiker... Isten mentsen hogy megértsem.

Amúgy meg a mai lányok se akarnak többet a legtöbb pasitól mint egyéjszakás kalandot. Meg mi lányok szeretünk drámázni fölösleges dolgokon, tehát sokan élvezik ha magukra vonhatják ilyenekkel a figyelmet hogy "az a szemét disznó csak meg akart dugni, összetörte a szívemet" stb, persze közben ők sem akartak többet a pasitól.

Nekem személy szerint gyengém a rosszfiús stílus, de nem a bunkó parasztok. Remélem érzed a különbséget. Egy olyan pasi kell aki tud szeretni és nem tárgyként kezel, de azért bármikor átrendezi a többi pasi arcberendezését ha beszólnak :)

2012. júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"A rosszfiúk azért olyan sikeresek a lányoknál mert titokzatosak, érdekesek, izgalmasak"


titokzatos, érdekes egy jófiú is lehet, az egyik baja pont ez volt velem, h túl titokzatos vagyok vele,

izgalmas, ezt megértem, nyilván izgalmasabb egy olyan akit vszínűleg sose kap meg igazán a csaj, vagyis csekély az esélye

2012. júl. 11. 15:39
 7/13 anonim ***** válasza:

"A "rosszfiúk" rövid távon sikeresek a "jófiúk" hosszú távon!"


NANA!!!!


Anyàm jò fiùt nevelt belölem.:S Meg is van az eredmènye, magànyos vagyok, szuz, depressziòs, 24 èves, ès nincs esèly a boldogsàgra. :(( Bàrcsak "rossz fiù" lehetnèk.


A JÒ FIÙK SOHA, DE SOHA NEM LEHETNEK SIKERESEK A LÀNYOKNÀL!!!! 24/F

2012. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

jah sok szülő pi*át nevel a gyerekéből, kb belőlem is de kiszakadtam ebből, kezdek rossz lenni marhára... alkalmazkodni kell a világhoz :/

f18

2012. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 jin ***** válasza:

Belőlem akartak jót nevelni ,de ezt kaptak....

Nem igaz h a "rossz"fiúk mindig sikeresek sőt

Nem vagyok csúnya van aki szerint határozottan jó képű vagyok ....és nem nagy a siker....

Mondjuk lehet hogy én nem drogozom meg ilyesmi de csináltam és csinálok eleg rosszat ami "egyensúlyozza"


Nem kell jó/rosz nak lenni. ...

Egyszer nyilvan megtalálod a hozzád valót....

2012. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Lassan ez a "normális". Jó dolog ha valaki rendes, de legyen benne szenvedély, határozottság. Tetszik, hogy nem szexelsz minden jött menttel, akit nem vagy alig ismersz.
2012. júl. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!