Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jófiúk, Rosszfiúk! Ki mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jófiúk, Rosszfiúk! Ki mennyire sikeres a nőknél?

Figyelt kérdés

Sok kérdés merül fel a témában. A külső adottságaihoz képest ki mennyire sikeres/sikertelen a nőknél?

Becsüld meg külső adottságaid és azt, hogy mennyire vagy domináns vagy szerény, meghunyázkodó.

Ezután fejtsd ki sikerességed a nőknél komoly kapcsolatok és futókalandok terén is.

Külső: 0-10

(-5)-től 5-ig pedig, azt hogy szerény, meghunyázkodó vagy-e vagy domináns és határozott. (negatív tartományban a szerény, pozitív tartományban a domináns és határozott jellem)


Nálam a külső körülbelül 6-7

Dominánsság, határozottság: (-1)-(-2)

Nehezen szerzek barátnőt és nehezen tartok meg. 20 éves korom és kevés kapcsolatom ellenére csaltak már meg. Legtöbbször nehezen jutok a lányoknál egyről a kettőre.


2011. aug. 26. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Külső: 8

Dominancia:3

2011. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 twinky ***** válasza:
Kerdezd meg B.A. Baraccust!
2011. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ez így bonyolult.. 19 éves srác vagyok. Jófiú vagyok, szerény és kedves vagyok és jóindulatú. A külsőm is kb egy 7. Rendes srác vagyok. De valahogy nem vagyok sikeres.. A sikerességem kb olyan 4-es egy 10-es skálán. :/
2011. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

18 leszek mindjárt ha karácsonyig nem lesz senkim mek qvázni:S


De fejlődök, elővettem a PUA könyveket, meg gyúrok is felturbóztam a hajamat!


Külső: 8

Dominancia -1


kb.

2011. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
pár hónapja váltottam életmódot, a jófiúból átmentem badboyzba. a siker kb leírhatatlan. példákba öntve külső:8 a másik meg -1 - 0 között mozgott és alig volt vkim. Mostani életstílusomban külsőm csak a ruhákban változott meg, a másik számokban kifejtve 2-3.1hónap alatt 8lány, és most egy hosszú kapcsolat is kilátásban van. régebben ez a szám majdnem 0 volt . 20f
2011. aug. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát valahogy ugy van h tudok nagyon kis szemét lenni kib@szni másokkal de akit birok azzal rendes vagyok tehát összességében jó fiú vagyok kinézet az 8 mondjuk és általában 4-5 csajjal megyek mindig szórakozni
2011. aug. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Eddig csak 2 lány volt az életemben akivel iyesfajta kapcsolatot akartam polni sikerült is bár az első 1hónap után kudarcbafulla.

Külső:7

Dominancia:1

2011. aug. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jófiúnak mondható vagyok, kedves és humoros srác hírében állok. :D

Sikeres vagyok a csajoknál, válogathatok kedvemre, bár már volt példa csúnya átvágásra...

Egyébként a kisugárzásomat dicsérik leginkább, lehet, abban van a titkos fegyverem. :P :D


Komoly barátnőm még nem volt, viszont kavargattam már sok lánnyal.


Külső: 8

A másik érték 0-1 körül van. :)


17/F

2011. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

külső: 6

dominancia: 4

sikeres vagyok

oka: letudom dumálni őket a lábukról :D

jah és nem vagyok igénytelen :D

17/F

2011. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem még sose volt barátnőm pedig 27 vagyok.Ebben mondjuk közrejátszik az hogy nem vagyok bulizos tipus igy korlátozott az ismerkedési hely.

Társkereső oldalakon nem hirdetem magam.De szerintem amugyse jövök be nagyon a csajoknak mert bár átlagos fickónak tartom magam manapság az számit hogy nézel ki mikben mászkálsz milyen kocsid van stb...


Mondjuk ki aki szerény és jofiu az a lányok számára unalmas és szürke.Én mondjuk ilyen vagyok de nem bánom mert senki kedvéért nem fogok megváltozni esetleg más irányba egy olyan személyiséggé aki nem én vagyok.Elsősorban az őszinteség a fontos és el tudjuk fogadni magunkat olyannak amilyenek vagyunk.Egy dugás vagy azért hogy könnyebben szedjünk fel csajokat nem éri meg szerepet játszani.Sokan pont ezt a hibát követik el aztán meg idővel sirnak hogy jajj mennyi kalandban volt része de nem talál párt magának stb....

2011. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!