Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig szex és hirtelen barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig szex és hirtelen barátság? Többi lent

Figyelt kérdés

Eddig szex volt köztünk,de hirtelen úgy döntött hogy inkább legyünk barátok mert az többet ér.

Kértem hogy magyarázza el a döntését és csak annyit mond hogy ezt nem tudja elmondani szavakkal.

Szerintetek mi történhetett?

Igaz hogy ez a legyünk barátok olyan sablonos "duma"?


2012. júl. 11. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
megunt téged és másik szexpartnert keres
2012. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy talált valakit, akivel össze akar jönni. De téged sem akar elveszíteni.
2012. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt mondja jó velem, nincs kiszemeltje csak úgy érzi ez így nem ok
2012. júl. 11. 21:52
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát jöjjön össze mással , vagy keressen másik szexpartnert ha megunt de akkor legyen velem őszinte.
2012. júl. 11. 21:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, ha tagadja, akkor valami más oka lehet.
2012. júl. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nos nem ismerem a megállapodásotokat de szerintem a csak szex és más semmi kategória lehet.

E szerint pedig lehet ő elkezdett többet érezni, amit viszont nem szeretne, mert fél hogy neked nem kell.

Nem akar téged elveszíteni viszont a mostanit folytatni nem tudja, mert az bizonyosan egy lehetséges elutasításhoz és elidegenedéshez vezethet.

2012. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem, már az agyára megyek annyiszor feltettem neki a kérdést több változatban de a válasz: Fogjam fel hogy nem tudja szavakkal elmondani!
2012. júl. 11. 21:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Vesd fel neki az elméletem és nézd a reakcióját.

Ha azt látod telitalálat akkor nyugtasd meg valamivel.

Onnantól rád bízom.

2012. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kétlem hogy érezne irántam bármit...és tudja hogy nem utasítanám el..Igazából nem értem. Fontosabb neki a barátság mint a szex.
2012. júl. 11. 21:57
 10/12 A kérdező kommentje:
Én nem nyaggatnám ha válaszolna. Már kombináltam össze vissza ....de azt mondja ne halucináljak. Nem tudom hogy reagálna rá annyira nem ismerem hogy vajon mikor hazudik és mikor nem :(
2012. júl. 11. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!