Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon ciki volt? : /

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon ciki volt? : /

Figyelt kérdés
Tegnap volt szülinapom.Elhívtam legjobb fiú barátomat és legjobb barátnőmet,és ők közben megszervezték,hogy eljöjjön 2 személy is.Kettő fiú,akik közül az egyik szerelmes belém,másikba pedig én.A helyzet az,hogy ház felújítás történik nálunk és az udvar is csúnya,a ház is,szobám félig van kész,egy szekrény hiányzik,lépcsőház totál káosz volt.Amit legjobban kellemetlenül éreztem,hogy fürdőszobánk régi,csúnya,és nem is rakodtam össze annyira.. :( és pont elmentek wcre. Mindenki mondta,hogy ez érthető,hogy házat csináljuk,de nekem szörnyen kellemetlen,hogy látták így házat + régi fürdőszoba.:S + az a fiú jött el hozzám,akit ha meglátok .. elolvadok tőle,de annyira ideges voltam,hogy totál lefagytam
2012. júl. 11. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, szerintem ez őket egyáltalán nem érdekelte:)
2012. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon pánikolós vagyok ilyen téren,meg azért félek hazahozni valakit,mert a fürdőszoba.. :S köszönöm választ!
2012. júl. 11. 22:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, az aki nem fogad el nem tökéletes kecóval, és nem szeret úgy ahogy élsz/ahol élsz az nem is szeretne igazán.

Tudod, lehet kellemetlen volt, de ha a fiúnak ilyen házzal is kellenél, és így is szeretne akkor legalább őszíntén.

2012. júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj annak, hogy hamarosan egy szép, új házban élhettek majd! Manapság kevesen engedhetik meg maguknak, hogy felújítsák a házukat, légy rá büszke, hogy a te szüleid keresnek annyit, hogy teljen rá. Ahogy mondták a srácok, megértették hogy nálatok most nagy munka folyik, kész, pont. Ettől kezdve őket nem fogja érdekelni, milyen kesze-kusza most otthon minden. Ha kész lesz a ház, hívd meg őket megint, egy házavató partira, hogy bemutasd, milyen szép lett. :)
2012. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek tetszel nem a házzal fog törődni, de ha mégis akkor nem kedvel igazán.
2012. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sztem nem volt annyira ciki.Az hogy csúnya a fürdőszoba házfelújításkor ez normális,meg persze a reakciód is átlagos a szerelmed láttán.
2012. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Épp az a fura,hogy aki nekem tetszik,ő azt mondta,többinek,hogy szép házam,tetszik neki + irta nekem is smsbe.. csak én kell. érzem.! köszönöm válaszokat!
2012. júl. 11. 22:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen hidegen hagyja a fiúkat. Ha téged nem látnak igénytelen állapotban, a környezeted teljesen mindegy.
2012. júl. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
na, ha másoknak még dicsérgette is a házat, akkor meg tutira te is nagyon bejössz neki!:)
2012. júl. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!