Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lonely heart kérdése:

Fiúk, nektek bejön ha egy lány punk?

Figyelt kérdés

2012. júl. 12. 12:15
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti te csicska vagy, ha ezen nevetsz!!! És te vagy a gáz!!!! :D
2012. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
A személyeskedést nem lehetne mellőzni még mindig? Én azt szoktam mondani, (sokan 30-al mondják) de 16-18 éves korig lázadni kötelező, utána már gáz.
2012. júl. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
De miért gáz?? Ez annyira hülyeség! Nem értelek egyáltalán nem. Semmi gáz nincs ezekben a ruhákban!!!
2012. júl. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Na szerintem lépek innen mert amúgy meg nem a kérdésnél vagyunk már jól elmentünk a témától! Én igen járnék egy punk csajjal és fogok is egyet egyszer!!!! Űdv. mindenkinek!!!!
2012. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Reagálok majd, csak most el kell mennem. Ingben, vászonnadrágban megyek:D Leköpne a 14 éves énem, de ez van.
2012. júl. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:
Naná, hogy bejön :D
2012. júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Bejönnek
2012. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Na, kis rendrakás végett.: 6,9,14,19,21,23,26,29,32,35 vagyok. Írnék még ide néhány gondolatot, bár nem tudom mennyire olvassátok a kérdést. Nagyon sok témát érintettünk. Amit fontosnak tartott kiemelni, és amin itt felháborodtak egyesek, hogy én igenis megmosolygom azt, aki 25 évesen ilyen cuccokban jár. Már csak azért is, mert ez (mint többen írták) belül dől el. Semmivel nem lesz az nagyobb rocker, aki minden nap tolja acélbetétesben. Utcára/munkába/suliba normálisan öltözünk fel. Pláne, ha felnőttek vagyunk. Nem kell mutogatni, elhisszük, hogy nagyon szereted ezt vagy azt a zenekart, de nem kell ezt fűnek fának híresztelni. Koncert megint más téma.

Személyeskedő válaszolónak: Nézd, a probléma az, hogy ezzel csak a bakancsosokat járatod le. Nem véletlen van annyi sztereotípia velük kapcsolatba. Mert ha meglátok egy ilyen társaságot, rögtön én is, meg nagyon sok ember arra gondol, hogy na itt egy léhűtő társaság, akiknek a RICSE-RICSE-BEÁTRICSE-n kívül semmi más nem megy. Értelmes megnyilvánulás 25 éves létedre tőled itt alig volt olvasható. De ilyeneket kaptam, hogy csicska, meg menjek hangyát szedni. És vissza is kanyarodtunk az előző témához. Aki így öltözködik, arról ezt fogják feltételezni. Miért akarják az emberek, hogy ezzel azonosítsák őket, esetleg miért akarják már látatlanba elvágni magukat?

2012. júl. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
nekem bejöne ha már igy témánál maradtunk:) amugy én is 19évesen beláttam hogy a taraj is manpság már discos és a punk gondolkodásmódombol itélve nem fogok kinézni discos köcsögnek:) (mielőtt bárki leolt hogy a taraj nem discos : a multkor láttam egy 15éves páva cigány gyereket 20cm-es tarajal:@@@)
2012. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!