Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már titkos viszonyod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már titkos viszonyod?

Figyelt kérdés
Olyanokat kérdezek akik összeköltöztek, házasok (voltak), gyerekük született, szóval "komolyan" gondolták egymással, és mégis megtörtént. Volt olyan akinek több évig is volt "szeretője"? És hogy csinálta, otthon nem tűnt fel semmi változás? Mi miatt alakulhat ki egy ilyen titkos viszony?
2012. júl. 12. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, még most is tart(9 éve). Biztos ügyesen csináljuk, de ez a párom bénaságán is múlik, hogy nem veszi a jeleket.

Amiatt alakult ki, hogy itthon nem kapok szeretetet, egy ölelést sem viszont testi lelki terrort annál inkább.

2012. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És miért vagy még a pároddal? Van vmi ami hozzá köt? Szereted? És a "szeretőd" is párkapcsolatban él? Tőle nem szeretnél többet?
2012. júl. 12. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem volt.
2012. júl. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, minek benne maradni egy szar házasságban, ha 9 éve van szeretőd, akitől megkapod azt az érzelmi és testi szerelmet, amit a házastársadtól kellene.

Gyerek miatt? Szerintem ez neki is rossz. Még ha konkrétan nem is tudja a megcsalást, a szeretet hiányát érzi.

Pénz? Nem hiszem, hogy egy boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatban ez a tétel annyira fontos lehet.

Nem ítélek el senkit, mert megcsal, csak nem értem. Sem a megcsaltat, aki szemellenzővel él, sem, a megcsalót, aki két ember életét teszi tönkre, sem a szeretőt, aki belemegy egy ilyen játékba.

2012. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen összeköt pl. a ház, a megszokás nem könnyen változtatok. A szeretőm egyedülálló. Igen, többet akarok tőle.
2012. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs gyerek, a szeretet hiányát csak én érzem neki nincs szüksége ilyenekre. Én voltam neki az első és utolsó nem is ért a nők nyelvén...Ha mondom, hogy váljunk el akkor azt mondja hülye vagyok. Ha szeretetről, érzelmekről beszélek vele azt mondja sok lányregényt olvasok, vagy hogy valaki telebeszélte a fejem.
2012. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!