Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezért jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezért jogosan lenne féltékeny a barátom?

Figyelt kérdés

Van egy társaság, akikkel nyáron lettem jóban, korábban is ismertem már őket, csak most lettünk jobb viszonyban, és elhívtak nyaralni. Ha elmennék velük, az baj lenne szerintetek? A barátom eléggé féltékeny típus, úgy gondolom eléggé zavarná a dolog.

(Persze alaptalan, meg senki nem hajtott rám ebből a társaságból, meg természetesen teljesen biztos vagyok benne, hogy nem csalnám meg, semmilyen szinten se, flört szintjén se meg semmi...)

Ez mennyire lenne számotokra elfogadható? Vagy inkább hagyjam a dolgot?


2012. júl. 12. 17:28
 1/4 okoska31 ***** válasza:
átvághatom a gordiuszi csomót? vigyétek el őt is.
2012. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hagynám!!! Nekem emiatt lett vége a kapcsolatomnak. Nagyvonalúan elengedtem, mert megbíztam benne. Ott kialakult az exemben vonzalom egyikük iránt. Pont akkor, amikor szerelmes lettem belé, mivel a kapcsolatunk elején volt. Ne akarj rosszat a barátodnak. Menj inkább vele kirándulni.
2012. júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megyünk együtt is, van már sok programunk közösen, ez nem azt váltja ki :)

Ő biztos, hogy nem akarna jönni, sose akar. Egyébként nyaraltam már nélküle többször is, sose volt semmi, száz százalékosan biztos vagyok abban, hogy hűséges leszek, mint ahogy eddig is.

Itt inkább a korábbiakkal szemben az lehet esetleg probléma, hogy velük nem olyan régóta vagyok jóban, így a barátom nem ismeri őket, szóval számára olyan lenne, mintha egy csapat idegennel mennék.

2012. júl. 12. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ő is megy akkor okés, de ha nincs kedve és te elmész akkor is velük ah ő nem megy mert pl nem akar velük lenni akkor én ezért szakítanék a párommal! Mi az, hogy az időt amit velem is tölthetne mással tölti el?!
2012. szept. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!