Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny a legjobb barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny a legjobb barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú haverom,az eggyik eggyik legjobb olyan mintha a testvérem lenne,de ő nagyon nem úgy tekint rám.Én meg nagyon szerelmes vagyok az oszt.társába akivel nincsenek a legjobban.Tegnap bulizni voltunk,4 barátnőm és az a legjobb haverom,jól ment a buli s minden de aztán megérkezett AZ A SRÁC (amelyikbe bele vagyok zúgva).Még régebb összevesztem a legjobb haverommal a srác miatt mert elmontam mit érzek a srác iránt aki tetszik ő meg kezdett féltékenykedni és monta hogy ő sose tenne ilyent velem.Peddig régebb nagyon tetszett nekem és az egyik oszt. társamba volt belezúgva.De én segítettem neki és nem szóltam semmit.S ő pedig összeveszik velem s mindent megtesz hogy a büntudat utolérjen,s utól is ér.

Szóval tegnap a bulin az oszt. társa elhívott dumálni de a haverom ezen nagyon kiakadt és azt mondta hogy ha mégegyszer elmegyek vele többet nem szól hozzám.Na ezen én akadtam ki s elfuttam.Erre fel ő utánam s belebotlodtunk az oszt. társába aki már megint dumálni akart velem s elküldte a haveromat. Dumáltunk,egyercsak megládtam az ablakban... hallgatoyott, aztán fogta magát és erőből földhöz csapta a telefonjaát. Kiakadt, rettenetesen. Elfutott, én meg zokogni kezdtem... Basszus olzan mint a testvérem és fontos nekem de mitcsináljak. Megmondtam, hogy elfejtem, de nehéz. De ember ő is hajtogassa, hogz nem szól bele, de mégis mitcsinál... annzira fáj... és nem tudom mit kezdjek... undorok magatol, hogy lehet ilyen, hogy nem tudom azonnal választani... de a bnőim is azt mondják, hogy szemétség tőle, hogy ilyen... Szerintetek mit csináljak?? Kérlek segisetek és bocsi, hogz nem tudok helzesen irni, csak nagzon ki vok akadva ...


2011. okt. 22. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne hidd hogy kiakar tolniveled. A fiúk egymásközt mások mint amikor udvarolnak. A barátod csak meg akar védeni,de te vagy olyan hül*e és eldobod magadtól a legjobb barátod. Majd 1-2 hónap múlva amikor kidob a mostani szerelmed akkor rájössz mit vesztettél.


Tudom milyen érzés én is voltam így a barátnőm összejött egy sráccal akiről tudtam milyen őt választotta....

1 hónap után megcsalta a lányt. Azóta sem olyan a kapcsolatunk mint régen.


Persze te döntésed higyj olyan lányoknak akik összevesznek veled mert 20 percet késel és dobd el a legjobb barátodat egy csalódásért...


Hogyha jót szeretnél hagyd a fiút aki hajt rád a csudába és hozd helyre amit leromboltál mert egy barát nem egy időszakra szól hanem egy életre.

2011. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!