Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny a legjobb barátom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny a legjobb barátom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Zsófi vagyok. Tudjátok van egy barátom a Peti. Nyár vége óta ismerem, és azóta, olyan lett, mintha a testvérem lenne. Mindent megbeszélünk, s egy időben nagyon tetszett, viszont ő az osztálytársaba volt belezúgva. Elég rosszul esett, de nem szóltam semmit, nekem ő fontosabb volt, ezért próbáltam segiteni neki. Sajnos nem sikerült összehozni őket, de nem bánta. Aztán annyira összehaverkodtunk, hogy már tesomként tekintek rá, viszont ő nem. Elmondása szerint nagyon szerelmes belém. Ez mind szép és jó, de most én vagyok nagyon szerelmes az ő oszt. Társába, a Petrikbe.Nem mertem elmondani, mert tudtam, hogy megofogom evel bántani, de magától rájött. Addig nyúzott, hogy elmondtam mit érzek a Petrik iránt, viszont ő kiakadt, és elkeydte mondogatni, hogy ő soha sem tett volna velem ilyent. Nos, már alapból megtette, de akkor is, nem jöttem vele össze semmi, és az érzéseim nem tudom befolyásolni. Összevesztünk és három napig nem beszéltünk. De ezalatt, ő terjesztette, hogy tetszik Petrik meg ilyenek. Már mindenki evel szivatott. De nem tudott érdekelni, én csak békülni akartam, mert hianyzott Peti. Kis idő után kibékültünk és abban maradtunk, hogy mindketten abbahagyjuk a Petrikes témát. Persze ő nem tette, és már az agyamra ment, nem vette észre, hogy evel csak azt éri el, hogy megjobban belezugjak. Gratula neki!

A hétvégén elmentünk bulizni, és öszintén vártam, hogy jöjjön a Petrik, és jött is. Majd rosszul lettem.

A Petrikkel nem voltunk olyan nagy ismeretségben, de első útja miután meglátott az épp bártpultnál allá Petihez vezetett, ahol én is tartozkodtam. Fogalmam sincs mit dumálhattak, de hogy fura votl a jelenet az tuti. Nah mindegy. Mentem táncolni a szinpadra a csajokkal és félszemmel Petriket bámultam. Hadd ne mondjam el hány csajjal táncolt, engem meg idegesitett. Probáltam nem foglalkozni a Heni tanácsára, de nem ment. Aztén valaki megréntotta a kezem, Petrik volt. Sugott nekem valamit : 3 perc mulva lent.

El sem tudom mondani mennyire megörültem. Lementem, és mivel Peti nem votl hajlandó kikérnia kabátom egz szál polóban. Persze, hogz Petrik ideadta az övét, első pillanattól dijaztam azt a kabátot. Sok mindenről dumáltunk, de nem engedtem semmi tapit semmit... csak beszélgettünk. Aztán rávettem, hogy menjünk fel, és persze, hogy Petinek nem tetszett, hogy kivel vagyok. Azután megint lementem dumalni Petrikkel és kicsit összekaptunk, és haza akart menni, peddig arról hires, hogy zárásig marad. Nah nem foglalkoztam vele, erre Peti kezdi, hogy ha mégegyszer elmegyek a Petrikkel többet nem szól hozzám. Nah ezen kiakadtam, s otthagytam, persze ő utannam jött ás en meg lefele belebotlottam a Petrikbe. Ő ugz vette a szitut, hogy megint vele vagyok, de nem. Erre még a Petrik fokozza aval, hogy elküldi a Petit, mert akar velem beszélni. Ő nem vette észre de a Peti hallgatozott, láttam az ablakban. Az egyik pillanatban megfogta a telefonját s tiszta eröből bedobta a sarokba. Mérges volt dühös, én meg rémes barát. Ekeztem sirni s elfuttam, a Petrik emg a Peti utan futott. Nem tudodm mi történhetett, de én nagyon kiakadtam. Kérlek segitsetek mit tegyek. Ha a Petit választom elvesztema Petriket, ha meg forditva... tudjátok. Nagzon szeretem a Petit, de nem tudok pasiként nézni rá. Segitsetek!!


2011. okt. 22. 16:25
 1/6 Manesz ***** válasza:
100%
Kislányom, te menj vissza babázni, a fiúk meg homokozni.
2011. okt. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha megtanulsz helyesen irni az nagyon jó lenne. Na jól van, most nehéz helyzetben vagy és arra koncentràltàl nem a helyesiràsra.

A helyedben most nem foglalkoznék sem a Petivel, sem a petrikkel.

Hadd vitatkozzanak egymàssal.

A Petinek meg megmondanàm, hogy nem nézek ràd, ugy mint pasi, csakis baràtként.

A Petrinek meg kiosztanàm a fejét, amiért bunkón viselkedik. Egyébként hàny évesek vagytok?

2011. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kedvem most ennyit végig olvasni. Le van szarva Zsófi is, Peti is és mindenki, aki benne van a történetbe...
2011. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
:):):)
2011. okt. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

#3 => :D

OTT A PONT!

2017. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én elolvastam az egészet! 12 éves korban még le kell ezt az egészet szarni nagyívben! Ez vihar a biliben. Ez még a tiniszerelem kategóriát sem éri el. ki hány éves ebben a történetben?
2021. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!