Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert tortenik ez velem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tortenik ez velem? Mit tegyek ezellen a feltekenyseg ellen?

Figyelt kérdés

Kb egy eve es 3 honapja tetszik egy pasi(idokozben megtudtam, hogy en is tetszettem neki regen, meg az is lehet, hogy most is). Szoval 3 csaj is benne van a dolgoban. A 3 csaj kozul eggyel jart is tavaly, a csaj most kiirta facebookra, hogy valaki miatt egyre tobbbet mosolyog. Nekem pedig rogton az ugrott be, hogy biztos megint osszejottek. A masik csaj irogatott neki facebookon kommenteket, most osszejott a csaj valakivel, es masok szerint jobb pasit nem is foghatott volna. A haramdik csaj pedig kavart vele januarban, most pedig lattam egy kepet facebook(nem latszik az arca, de a hajabol es testebol arra kovetkeztettem, hogy o az).

Annyira ideges vagyok, mivel mind3 csajban rivalist latok, es megorjit ez a helyzet...


2012. júl. 12. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Fb-t tessék elfelejteni, ez nehéz dolog, de muszáj lesz :) Lehet persze magyarázkodni, hogy 2012 van már és ott van a life és a fotóalbum dolog is tök édi. De nem, nem az. Fb az élet megrontója mindig mondom én.


26/F

2012. júl. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kendrazoltan ***** válasza:
Egyetértek első kommentelővel...csak úgy tudod "visszacsapni" a labdát a többieknek, hogy a fb helyett te személyesen veted be magad, hiszen hiába a modern kor, a személyesség varázsa és spontaneitása mindig ugyanaz marad...
2012. júl. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jo, jo, csak az a problema, hogy en alig latom a sracot. Szinte soha nem talalkozok vele.Se buliban, max a daluban, ha setalok, vagy valami, de akkor sincs eselyem, hogy leszolitson, vagy lealljunk beszelgetni. Igy mit tehetnek?
2012. júl. 12. 19:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát az élet nem könnyű, de a fb pont azt hiteti el, hogy de. De pedig nem :D
2012. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kendrazoltan ***** válasza:
Elérni azt, hogy ő kezdeményezzen, az igen nehéz, ha nem találkoztok...ráadásul ha te szeretnéd, hogy valami elkezdődjön, akkor kezdeményezz te...most félre kell tenni a klasszikus modellt, hogy a fiú / férfi kezdeményez, mert ha nem így teszel, akkor csak várod, hogy a sült galamb a szádba repüljön...azok pedig nem olyan szájba repülős fajták...
2012. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!