Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajok barátnője sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok barátnője sokszor mocskol engem, kéne tegyek ez ellen valamit, vagy ne vegyem számba?

Figyelt kérdés
Már olyat is hallottam, hogy valami csajnak az utcán tetszettem erre a barátnője, hogy "hagyjad mert hülye székely" pedig nem is vagyok székely.Miért kell a barátnőknek mindig belegázolni a dolgokba....

2012. máj. 25. 06:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak óvni próbálják a barátnőjüket. Aggódnak. Sajnos túl sokan vannak azok manapság, akik csak meg akarják dugni az adott lányt, és ennyi volt. Másnap: ki ez? Jaa, tényleg, tegnap dugtam meg...

Viszont néha túlzásba tudják vinni. Szerintem nem a barátnőjükkel kell foglalkozni, hanem magával a "csajjal". Ha pedig ennyitől visszariad, hogy "hagyjad mert hülye székely", akkor vagy próbáld bizonyítani az ellenkezőjét, vagy felejtsd el.

2012. máj. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem vágd orrba rúgd pofán aztán fing az arcába és minden rendben lesz
2012. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont ezért érdemes "wingman"-nel csajozni menni. A társad leköti a barátnőjét még mielőtt hülyeségeket kezdene beszélni. A csajok csoportosan nagyon fölényesen és buggyantan bírnak viselkedni (a pasik is, pláne mikor átfütyülnek/ordítanak egy csajnak az utca túloldalára). Akkor van esélyed, ha ki tudsz szakítani valakit a csoportból valamilyen trükkel.
2012. máj. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a csajok hajlamosak féltékenyek lenni, ha a barátnőjük bejön valakinek. Egyrészt irigyek, másrészt féltékenyek, hogy lenyúlják a barátnőjüket. Valószínűleg azért ilyen, mert négy szem közt már kitárgyalták egymásnak, hogy mekkora f*szhiányuk van (és a barátnőnek esetleg az sem tetszik, hogy a a csajt hamarabb akarják megdugni mint őt).
2012. máj. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Erre a legjobb példa unokatesóm:DD


Mindig amikor ismerkedett a barátnőket leosztotta mert nem tudta ,hogy a barátnőjük a kiszemeltnek ezután nyilván csak rövid kapcsolat volt. Aztán stratégiát váltott majd inkább bevágódott a barátnőnél és a kiszemelt már 7 éve a párja.

Remélem tanulságos;)

2012. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!