Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgy alakul hogy az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy alakul hogy az egyik fél vagyonosabb akkor "melyik a jobbik eset"? Baj ha a Pasi a "csóróbb"?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
ha a csaj nem vág fel a pénzére akkor nem.
2012. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én ambícióim mellett csak a pasi lehet a csóróbb. Tehát nekem nem akadály ,csak szeressen tiszta szívből és értsen a ház körüli férfimunkákhoz (barkácsolás, villanyszerelés)


22/L

2012. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj, ha egyik fél sem csinál belőle ügyet... Az viszont lényeges, hogy a kevésbé vagyonos fél ne "kényelmesedjen el", hanem törekedjen "felfelé" valamilyen módon. És ez egyaránt igaz nőkre, férfiakra is.
2012. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek képes egy vagyonosabb nő összejönni egy nálánál szegényebb pasival?
2012. júl. 12. 22:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ha hülyeségeket kérdez akkor nem. szal csitt :D
2012. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Simán 22/L
2012. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes az ember, akkor nem érdekli a vagyoni különbség. Én sokkal magasabb vagyonnal rendelkezem, mint a barátom, és őt eleinte ez zavarta, de biztosítottam róla, hogy ez engem egyáltalán nem zavar, így már őt se zavarja.:) Igazából az a lényeg, hogy szerelmesek vagyunk, a pénz az jóval utána van a ranglistán.
2012. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19/L voltam
2012. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt egyéne válogatja. Van, akinek számít, van, akinek kevésbé. Én ismerek olyan anyagias nőt, akinek igenis számít. Olyat is, akinek kevésbé.

Nyilván olyannal nem jönnék össze, aki nagyon sokkal alattam áll egzisztenciában (de ebbe nem csak a vagyoni helyzet tartozik bele, hanem az értelmi képességek, ambíciók is). Tehát pl. nem jönnék össze egy 80-as IQ-jú segédmunkással, aki az estéit a kocsmában tölti...

Szóval ez a vagyoni helyzetnél lényegesen összetettebb. Ha valaki most nem áll túl jól, de kinézem belőle, hogy hosszú távon képes egy átlagos életszínvonalat megteremteni, akkor nem zárkóznék el tőle.

2012. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!