Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért mindig a ribancokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért mindig a ribancokra buktok?

Figyelt kérdés

Komolyan elég nektek a nagy mell, az arra való tehetség, hogy akármilyen helyzetben széttegye a lábát, és a kétségbeejtően alacsony IQ?

Miért ijedtek meg a legtöbben, ha egy lányt meg kell hódítani, ha küzdeni kell érte?

Normális válaszokat kérek :)


17/l


2012. júl. 7. 12:47
1 2 3
 1/24 AvernusTriad ***** válasza:
100%

És ding-ding-ding! Ez a 100-ik ilyen kérdés!


Nyereményed a válasz: ez baromság! -.-

2012. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
többségünk a gyors 1 éjszakás kalandot akarja amit náluk könnyebb elérni
2012. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 galen malek ***** válasza:
nem baj az ha 1 lány okos és meg kell hódítani de az élet rövid ezért drága és én a magam részéről nem vesztegetek hosszú hónapokat senkire hacsak nem vagyok örülten szerelmes bele
2012. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
49%

Úr isten... ennyire h*lye nem lehetsz. Ha ilyen kérdést teszel fel, már lehet neked sem elég magas az IQ-d hozzám :P


Engem nem érdekelnek az üres fejű p*csák, de az átlagos lányok is jobban beindulnak egy p*cs, kigyúrt kanra, mint egy még kissé túlsúlyos, inkább csendesebb srácra, szóval ez a ti hibátok is, na de majd meg jön a TI eszetek is, meg a korosztályom esze is... vagy sose :D :/

F/16

2012. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%

Én szeretem a ribancokat. Mármint egyszer meghúzni egy buliban. Arra nem jók? Ők is élvezik, én is, mindenki nyert vele.


A normális lányok hosszabb távra, komoly kapcsolatra valók.

2012. júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
igen, ez sajnos a társadalmunk egyik óriási hibája, de kivételek mindig vannak!!!!
2012. júl. 7. 12:53
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Buknék én rendes lányokra is, de sajnos csak ilyeneket ismerek.
2012. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz fiúknál próbálkozol... :) Bár a te korosztályodba tényleg nem egyszerű olyan fiút találni akinek komolyak a szándékai mert ilyenkor mindenki csak szórakozni szeretne ami nem is annyira baj... Neked is csak meg kell találnod a hozzád valót.
2012. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Na, akkor válaszolj előbb erre, és mi is válaszolunk: Lányok, miért mindig a tahókra buktok?

Ugye, hogy ez is baromság. Nyugodj meg szépen, majd összehoz a sors egy rendes sráccal.

2012. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. júl. 7. 12:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!