Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebből rá jöhetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből rá jöhetnek az ismerőseim, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy sorozat, amiért rajongok. A másság, a homofóbia, és az elfogadás a fő témája. Fb.-n szoktam nyomon követni a történéseket, hogy mikor lesz új epizód stb.

Egyszerűen nem merem belàjkolni az oldalt.

Ha Ti ilyet tapasztalnátok valamelyik ismerősötöknél, gyanakodnátok arra, hogy esetleg a saját neméhez vonzódik? Vagy ez csak felesleges parázás nálam?


Direkt nem a szórakozás-filmek/sorozatok kategóriába írtam.


A válaszokat köszi előre is.


21/L


2012. júl. 12. 22:37
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Azért, mert még nem érzem felkészültnek magam arra, hogy nyíltan vállaljam. Félek a reakcióktól. És hogy csalódást okozok másoknak.


Szerintem akkor fogják megtudni, amikor megtalálom az igazit, mert az biztos, hogy vele nem fogok soha bujkálni!

2012. júl. 13. 12:56
 12/24 anonim ***** válasza:

Értem. Én mindig nyíltan felvállaltam, soha nem érdekelt mások véleménye. De a párom szintén ezt csinálta, amit te. Amikor összejöttünk, úgy kellett csinálnom, mintha a legjobb barátnője lennék, elég rossz volt hazudni az egész családjának. Mindig azt mondogatta, hogy ha komolyra fordul a dolog, elmondja otthon. Amikor már rég komoly volt, akkor sem mondta el. Végül egy hasonló dologgal lebukott. Akkor még a Myvip volt a népszerű, és ő csatlakozott egy Védjük a melegeket klubhoz, amit láttak a rokonai. Ez még magában nem jelentette azt, hogy tudták, de összerakták a dolgokat, és kiderült. Ő azért nem merte elmondani, mert elég konzervatív családja van, félt, hogy hogyan fogadnák. De nem mondanám, hogy rosszul fogadták. Nem örültek, és a mai napig úgy csinálnak, mintha én csak a legjobb barátnője lennék, de legalább már tudják.

Nem lenne jobb tisztázni? Túl sokáig úgy sem tudod titkolni, ha velük élsz.

2012. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Most irígykedem kicsit... :)

Én se várnék többet el a szüleimtől, mint szimpla elfogadást! Nem kell, hogy szeressék a helyzetet, csak hasonlóként kezeljenek, mint azelőtt...


Persze, hogy jól lenne túl esni rajta... főleg, hogy eléggé nyomaszt is, hogy nem beszélhetek senkivel róla..

Csak ez a fránya gyávaság. :(

2012. júl. 13. 18:55
 14/24 anonim ***** válasza:
Én sok sikert kívánok hozzá:)
2012. júl. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Megírom majd Neked, ha túl estem rajta!

2012. júl. 13. 23:13
 16/24 anonim ***** válasza:
Amúgy mi ez a sorozat, amiért rajongasz, ha szabad érdeklődni? :)
2012. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
ha ilyen oldalaKAT (többes számban), akkor lehet, elgondolkodnék, de ha csak 1 ilyen sorozatot, akkor nem. Van olyan ismerősöm, aki a Fiúk a klubból szereti nagyon, és tudom, hogy hetero, csak olyasmi is érdekli, ami nem áll közel hozzá. Én alapvetően azt gondolnám, hogy érdeklődsz mások problémái iránmt is. Én nézem a Testvéreket, szeretem a Billy Elliot c. filmet, és van több meleg énekes is a kedvenceim listáján. Ha ez alapján valaki azt hiszi, hogy leszbi vagyok, hát higgye, ha akarja, de én nem vagyok. Szerintem ha csak 1 ilyen sorozatot, vagy annak külön epizódjait követed, az még önmagában nem gyanús. Amúgy van egy meleg ismerősöm, és az oldalán semmi "meleges" nincs, szóval akkor fordítva is lehetséges.
2012. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Már erőt vettem magamon és be lájkoltam!:)


Azért köszi a válasz:)

2012. júl. 18. 18:14
 19/24 anonim ***** válasza:
És lett belőle valami negatívum?
2012. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Eddig semmi. :)
2012. júl. 18. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!