Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így férfi létére? és én mit tegyek? Annyira idegesít ez.

Figyelt kérdés

10hónap után szakítottam a barátommal, mert ugyéreztem unalmas vele, és nem megy a dolog, meg nem szeretem.

Tartottunk 1hónap szünetet. ost újra összejöttünk, az elején más másmilyennek tűnt, és ő el is hiszi magáról hogy változott... pedig nem. Megint olyan mint régen:(

Nem tudom magam nőnek érezni mellette, Nem tud férfias lenni:S

Az első1-2 találkán ugy látszott hogy férfiasabb, és nőnek érezhetem magam mellette...

De bejött a mitől féltem, megint idegesít amit csinál:S

Tegnap beültünk enni a közeli plázába. Eszek tele van a szám, erre adja a csókot:S Meg úgy bújik hozzám mint egy csaj és még nyöszörög is. Hát sztem ezt fordítva kéne:@

Meg folyton puszilgat, kaja közben, sétánál mindenütt.

Annyira idegesítő. Miért kell ilyen nyálasnak lenni?

Nem lehet felfogni hogy a kevesebb néha több, és megint ráfogok unni?:S Miért nem tud változni???

Ő20, én18vok


2010. okt. 24. 09:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mert nagyon szeret téged és így mutatja ki,ha ez nem tetszik akkor mondd meg neki,hogy ennek a felállásnak fordítva kellene lennie.Csak utána nehogy megbánd hogy nem fog úgy törődni veled és "leszar magasból"nem fog puszilgatni és szeretgetni nagyon.
2010. okt. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

oké...de még komolyan én figyelek oda arra is hogy nőiesen viselkedjek hogy ő igazi férfias legyen...

és hiába töröm magam ez van:@

2010. okt. 24. 10:06
 3/13 anonim ***** válasza:
akkor mondd meg a szemébe hogy te nőként akarsz viselkedni ő meg legyen egy kemény határozott ffi.A romantikát meg hagyja rád
2010. okt. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ez igaz, így akarja kimutatni hogy mennyire szeret és jól érni magát veled, ha te olyan kurv*pecéres macsót akarsz aki ide oda dobálgat nem ilyen kedves gyengéd srácot akkor azt máshol keresd, bocsi a durva válaszért de engem pl. ez a viselkedés lenne a legkisebb gondom vele :S dehát mindenki különbözik :)
2010. okt. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem illetek össze. Ő szeret téged, te nem őt. Ez van. Ő arra gondol h szeret, te meg arra h jaj ő nem is férfi. Keress 1 cigányt azok nem ilyenek.
2010. okt. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

én igenis szeretem. de utálom ha 1 férfi nyálgép.

attol h vki szerelmes nemkell a másikon logni

2010. okt. 24. 10:22
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Én nem bírnék egyilyen bújós puszinyuszit elviselni :-)

A szememben ez férfias. Nyalakodás helyett húzzon magához, öleljen át, mosolyogjon rám, a puszikat hagyjuk otthonra..

Le lehet hurrogni, én így gondolom.


25N

2010. okt. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát én megértem, hogy ez zavar. Tudom, hogy sok nő hiányolja a párja részéről a törődést, odafigyelést, gyengédséget, de azért ezt nagyon túlzásba is lehet vinni. Nagyon rossz tud lenni, amikor valaki szinte megfojt a szeretetével. Ez olyan, hogy pl. én édesen szeretem a kávét, de azért nem pakolok bele 10 kockacukrot, mert úgy már nem tudnám meginni. Mindennek van egy egészséges mértéke. Viszont a párod valószínűleg ezen nem tud változtatni, akkora rajongással szeret téged. Én elhiszem, hogy ez már sok. Ahogy mondani szokás, a kevesebb több. A volt párom pl. marha ritkán mondta, hogy szeret, de ha mondta, az nekem hatalmas boldogságot okozott. Vagy pl. a mai napig emlékszem rá, hogy egyszer egy fesztiválon voltunk, volt ott egy tényleg nagyon nagyon szép lány (nem "jó csaj" hanem olyan igazi szépség) és minden srác őt nézegette, hogy mennyire szép. És a volt párom is megjegyezte, hogy milyen szép ez a lány, erre én felvontam a szemöldököm, ő meg rám nézett, és nagyon komolyan azt mondta "Nekem te vagy a legszebb." És ez azért volt ennyire jó érzés, mert nem mondogatta állandóan. Ha valamit mindig mondogatnak az embernek, annak már nincs akkora hatása. Akkor abból már megszokás lesz.
2010. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És akkor most miben kérsz tanácsot? Mi nem segíthetünk, vele beszéld meg a "puszi-problémát".
2010. okt. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

de ha látja hogy engem ez zavar és már nem először teszem neki ezeket szóvá akkor miért nem lehet változni ebben?

Miért kell a másiknak az agyára menni? Miért nem lehet elhagyni ezt a szar szokást???

2010. okt. 24. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!